Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet POE-schakelaar > Industriële 4Port PoE 10 / 100M Ethernet-switch

Industriële 4Port PoE 10 / 100M Ethernet-switch

Industriële 4Port PoE 10 / 100M Ethernet-switch

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN126-4POE

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

    ports: ≦ 8

    Protection Level: IP40

    Power Supply: DC24V

    MTBF: 100000 Hours

    Working Temperature: -40-85 Degree

    Dimension: 155mm(Length)*125mm(Wide)*50mm(Height)

    Weight: 1.2KG

    Warranty: 5 Years

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO900

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

Overzicht


De N-net NT-IN126-4POE is een industriële Fast Ethernet POE-switch. Het ondersteunt 6-poorts 10 / 100BASE-T en 2-poorts 100Base-X.

NT-IN126-4POE Industriële Fast Ethernet POE Switch- serie is verpakt in een compacte IP40-behuizing die geschikt is voor DIN-rail of paneelmontage voor efficiënt gebruik van kastruimte.

NT-IN126-4POE Industriële Fast Ethernet-schakelaarserie ondersteunt POE-functie met 4 poorten. Zonder stroom en draden, kan voeding voor HD IP Camera, draadloze AP.IP telefoon en ga zo maar door. Onze industriële switch ondersteunt IEEE802.3at, 25,5 W-uitvoer. Het ondersteunt in dual fiber single-modus.

Kenmerken


  1. Ingebouwde, efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te reduceren
  2. Standaard :: IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX. IEEE802.3 10BASE-T.
  3. IEEE802.3x Flow Control. IEEE802.3at
  4. 10 / 100Base-TX kan automatisch de directe lijn en cross-line identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, switches, HUB en andere Ethernet-apparaten.
  5. Deze industriële vezel-switch gebruikt een store-and-forward-mechanisme om pakketverlies en foutframes te voorkomen
  6. Ondersteuning van 6 stand-alone 10M / 100Mbps Adaptive switched twisted-pair-kabel. Realiseer elektriciteitstoegang en mutil-gebruikerstoegang
  7. Ondersteuning jumboraam tot 1600Bytes
  8. Ondersteunt doorgesneden transmissie en full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus
  9. 12V tot 48V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundante voeding en bescherming tegen omgekeerde polariteit
  10. -40 tot 85 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan een verscheidenheid van complexe omgevingen
  11. IP40 beschermingsstandaard behuizing
  12. Stroompoort en Ethernet-poort ondersteunen ESD-bescherming en EFT-bescherming
  13. DIN-rail en paneelmontage voor efficiënt gebruik
  14. Ondersteuning van dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode glasvezel poort selectie, uitgebreid de behoeften van gebruikers
  15. Ondersteunt POE-voeding tot 25,5 W (optioneel)
  16. Geef maximaal 4K MAC-adresvermeldingen en is gebouwd in 1,25 MB RAM


bestek


 Parameter

 Specifications

Design Level

Industrial grade IP40 design standards

Access mode

 10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3u 100BASE-FX,IEEE802.3u 100BASE-TX. IEEE802.3 10BASE-T.

IEEE802.3x Flow Control. IEEE802.3at

 Wavelength

 1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:2 km

Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

Eight RJ45 port: 

   Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 Two optical port: 

   Single-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)  

 Conversion means

Store and Forward mode

Address table

 4K

Buffer space

  1.25 Mbit

 Flow control

Full duplex: flow control; Half duplex: back pressure

 Delay

 store-and-forward:9.6us

BER

 <10-9

 MTBF

50,000 hrs

 LED indicator

 POE1 ( POE1 power on/off).POE2 ( POE2 power on /off).POE3 ( POE3 power on/off).

POE4 ( POE4 power on/off),(1~6) UTP Port: L/A ,100

  PWR1(PWR1 power on/off) ,PWR2(PWR2 power on/off)

  F1(F1 Link/transmission),F2(F2 Link/transmission)

 Power supply

                Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

Power consumption

7W

Storage humidity

 5%~90% non-condensing

 Operating humidity

 5%~90% non-condensing

 Operating temperature

 -40~80℃ 

Storage Temperature

-40~85℃

Dimensions

155mm×125mm×50mm (W×D×H) 

certificaat

EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6


Product Categorie : Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet POE-schakelaar

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong