Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet-switch > 8 glasvezelpoorten POE-schakelaar

8 glasvezelpoorten POE-schakelaar
8 glasvezelpoorten POE-schakelaar

8 glasvezelpoorten POE-schakelaar

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN118-4POE

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

    Type: Optische schakelaar

    Ethernet Port QTY: 8

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Protection Level: IP40

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO900

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

Overzicht


NT-IN118S-20 is industriële POE-switch met 8 POE-poorten. Het ondersteunt 8-poorts 10 / 100BASE-T en 1-poort 100Base-X.

NT-IN118S-20 8 glasvezelpoorten POE-switch is verpakt in een compacte IP40-behuizing die geschikt is voor DIN-rail of paneelmontage voor efficiënt gebruik van kastruimte.

NT-IN118S-20-AT (AF) 8-glasvezelpoorten POE-schakelaarseries kunnen 4 poorten POE ondersteunen. Zonder stroom en draden, kan voeding voor HD IP Camera, draadloze AP.IP telefoon en ga zo maar door. Onze POE onbeheerde Fast Ethernet Media Converter ondersteunt IEEE802.3at, 25.5W output. Het ondersteunt single-mode dubbele vezels.

Kenmerken


Ingebouwde, efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te reduceren
Standaard :: IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX. IEEE802.3 10BASE-T.IEEE802.3x Flowregeling. IEEE802.3at

10 / 100Base-TX kan automatisch de directe lijn en cross-line identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, switches, HUB en andere Ethernet-apparaten.

Deze POE-switch met 8 POE-poorten gebruikt een store-and-forward-mechanisme om pakketverlies en foutframes te voorkomen

Ondersteuning voor 8 zelfstandige 10M / 100Mbps Adaptive switched twisted-pair-kabel. Realiseer elektriciteitstoegang en mutil-gebruikerstoegang

Ondersteuning jumboraam tot 1600Bytes

Ondersteunt doorgesneden transmissie en full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus

12V tot 48V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundante voeding en bescherming tegen omgekeerde polariteit

-40 tot 85 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan een verscheidenheid van complexe omgevingen

IP40 beschermingsstandaard behuizing

Stroompoort en Ethernet-poort ondersteunen ESD-bescherming en EFT-bescherming

DIN-rail en paneelmontage voor efficiënt gebruik

Ondersteuning van dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode glasvezel poort selectie, uitgebreid de behoeften van gebruikers

Ondersteunt POE-voeding tot 25,5 W (optioneel)

Geef maximaal 4K MAC-adresvermeldingen en is gebouwd in 1,25 MB RAM

Geef maximaal 4K MAC-adresvermeldingen en is gebouwd in 1,25 MB RAM

Dual fiber single-modus

Specificaties :


 Parameter

 Specifications

Design Level

Industrial grade IP40 design standards

Access mode

 10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3u 100BASE-FX,IEEE802.3u 100BASE-TX. IEEE802.3 10BASE-T.

IEEE802.3x Flow Control. IEEE802.3at

 Wavelength

 1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:2 km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

Eight RJ45 port: 

   Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 Two optical port: 

   Single-mode :SC / FC/LC

 Conversion means

Store and Forward mode

Address table

 4K

Buffer space

  1.25 Mbit

 Flow control

Full duplex: flow control; Half duplex: back pressure

 Delay

 store-and-forward:9.6us

BER

 <10-9

 MTBF

50,000 hrs

 LED indicator

 POE1 ( POE1 power on/off).POE2 ( POE2 power on /off).POE3 ( POE3 power on/off).

POE4 ( POE4 power on/off),(1~8) UTP Port: L/A ,100

  PWR1(PWR1 power on/off) ,PWR2(PWR2 power on/off)

  F1(F1 Link/transmission)

 Power supply

                Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

Power consumption

7W

Storage humidity

 5%~90% non-condensing

 Operating humidity

 5%~90% non-condensing

 Operating temperature

 -40~85℃ 

Storage Temperature

-40~85℃

Dimensions

155mm×125mm×50mm (W×D×H) 


    Certification

EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Toepassing

8 fiber ports POE switch


Product Categorie : Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet-switch

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong