Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet-switch > 5 poorten snelle Ethernet-vezelschakelaar

5 poorten snelle Ethernet-vezelschakelaar
5 poorten snelle Ethernet-vezelschakelaar

5 poorten snelle Ethernet-vezelschakelaar

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN114

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

    Ethernet Port QTY: 4

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Protection Level: IP40

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pc/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

Overzicht

NT-IN114 5-poorts snelle Ethernet-glasvezel-switch-serie is een vierpoorts 10 / 100Base-TX naar een-poort 100Base-FX Industrial Fast Ethernet-switch. De converters kunnen de transmissieafstand van het netwerk tot 120 km verlengen via de glasvezelpoort en de UTP-poort kan werken op een 10M- of 100M-applicatie.

NT-IN114 5-poorts snelle Ethernet-vezelschakelaarserie is verpakt in een compacte IP40-behuizing die zowel DIN-rail- als paneelmontage mogelijk maakt voor efficiënt gebruik van kastruimte. Het accepteert een geïntegreerde voeding met een breed scala aan spanningen voor wereldwijde bediening. Het kan ook worden uitgerust met dual-redundante, omkeerbare polariteit 12V DC tot 48 V DC voedingsingangen voor toepassingen met hoge beschikbaarheid waarvoor dubbele of back-up voedingsingangen nodig zijn.

NT-IN114 5-poorts snelle Ethernet-glasvezel-switch-serie voldoet aan IEEE 802.3at High Power over Ethernet-technologie (optioneel). Het is achterwaarts compatibel met 802.3af PoE-standaarden om gebruikers in staat te stellen op een flexibele manier standaard en krachtige apparaten tegelijk in te zetten zonder dat een softwareconfiguratie nodig is. Met Data en Power over Ethernet van één apparaat kunnen NT-IN114 5-poorten snelle Ethernet-glasvezelvezelkabelreeksen de inzet van kabels verminderen en de behoefte aan speciale stopcontacten aan de muur, het plafond of op een onbereikbare plaats overbodig maken.

Kenmerken

Ingebouwde, efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te reduceren

Standaard: IEEE802.3u, 100BASE-FX, IEEE802.3u, 100BASE-TX, IEEE802.3, 10BASE-T, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at

10 / 100Base-TX kan automatisch de directe lijn en cross-line identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, switches, HUB en andere Ethernet-apparaten

Het gebruikt een store-and-forward mechanisme om packet loss en error frames te voorkomen

Ondersteunt doorgesneden transmissie en full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus

Ondersteunt jumboraam tot 1552K (store-forward-modus)

12V tot 48V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundante voeding en bescherming tegen omgekeerde polariteit² -40 tot 80 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan verschillende complexe omgevingen

IP40 beschermingsstandaard behuizing

Stroompoort en Ethernet-poort ondersteunen ESD-bescherming en EFT-bescherming

DIN-rail en paneelmontage voor efficiënt gebruik

Ondersteuning van dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode glasvezel poort selectie, uitgebreid de behoeften van gebruikers

Ondersteunt POE-voeding tot 25,5 W (optioneel)

bestek

 Parameter

 Specifications

 Design Level

Industrial grade IP40 design standards

 Access mode

10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at

 Wavelength

1310nm/1550nm

 Transmission distance

Dual-fiber multi-mode:2 km

Single fiber single mode: 20/40/60/80/100 km

Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

Four RJ45 port: 

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

One optical port: 

Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

Single mode : SC / FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

Store and Forward mode

 Address table

          2K

 Buffer space

Built in 512Kb RAM for data buffer

 Flow control

Full duplex: flow control;

Half duplex: back pressure

 BER

<10-9

 MTBF

50,000 hrs

 LED indicator

Power Supply : PWR1, PWR2

UTP Port: POE(Green), L/A(Orange)

Fiber Port: FX1

 Power supply

Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

 Power consumption

<5W (without PSE function)

 Operating temperature

-40~80ºC

 Operating humidity

5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

-40~80ºC

 Storage humidity

5%~90%  non-condensing

 Dimensions

140mm (W)×110mm (D)×40mm (H)

 Weight

 


Certification

EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS


Toepassing



5 ports fast Ethernet fiber switch







5 ports fast Ethernet fiber switch
















Product Categorie : Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet-switch

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong