Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet-switch > 6 poorten snelle ethernet-switch

6 poorten snelle ethernet-switch
6 poorten snelle ethernet-switch

6 poorten snelle ethernet-switch

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN124

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

    Ethernet Port QTY: 4

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Protection Level: IP40

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

Overzicht


4. Groot potentieel voor duurzame ontwikkeling

NT-IN124 is een industriële ethernet-switch met 6 poorten.

De introductie van Ethernet biedt de mogelijkheid voor de verdere ontwikkeling van het besturingssysteem.

Het ondersteunt 4-poorts 10 / 100BASE-T en 2-poorts 100Base-X.

Gebruikers hoeven niet in hun eigen onderzoek te investeren in technologische upgrades.

NT-IN124 6-poorts snelle ethernet-switch-serie is verpakt in een compacte IP40-behuizing die montage op DIN-rail of paneel mogelijk maakt voor efficiënt gebruik van kastruimte.

Hiervoor is elke bestaande veldbustechnologie ongeëvenaard.

NT-IN124 6-poorts snelle Ethernet-switch-serie ondersteunt 4-poorts POE-functie. Zonder stroom en draden, kan voeding voor HD IP-camera, draadloze AP, IP-telefoon enzovoort. Onze POE onbeheerde Fast Ethernet Media Converter ondersteunt IEEE802.3at, 25,5W output.

Tegelijkertijd vereisen de ontwikkeling van robotica en intelligente technologieën allemaal een hogere bandbreedte en betere prestaties van communicatienetwerken en een grotere flexibiliteit van communicatieprotocollen. Aan deze vereisten kan worden voldaan door Ethernet [3]


Kenmerken


Ingebouwde efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te verminderen

Standaard: IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at

10 / 100Base-TX kan automatisch de directe lijn en cross-line identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, schakelaars, HUB en andere Ethernet-apparaten.

Deze snelle ethernet-switch met 6 poorten maakt gebruik van een store-and-forward-mechanisme om pakketverlies en foutframes te voorkomen

Ondersteuning van 4 zelfstandige 10 M / 100 Mbps Adaptieve geschakelde twisted-pair kabel. Realiseer back-up van elektriciteit en gebruikerstoegang

Ondersteuning jumbo frame tot 1600Bytes

Ondersteuning van cut-through transmissie en full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus

12V tot 48V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundant vermogen en bescherming tegen omgekeerde polariteit

-40 tot 80 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan een verscheidenheid aan complexe omgevingen

IP40 beschermingsnorm behuizing

Voedingspoort en Ethernet-poort ondersteunen ESD-bescherming en EFT-bescherming

DIN-rail en paneelmontage voor efficiënt gebruik

Ondersteuning van dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode fiber-poort selectie, breidde de behoeften van gebruikers uit

Ondersteuning van POE-voeding tot 25,5 W (optioneel)

Biedt tot 4K MAC-adresinvoer en ingebouwd 1,25 Mb RAM

Specificatie

 Parameter

 Specifications

Design Level

Industrial grade IP40 design standards

Access mode

 10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at

 Wavelength

1310nm/1550nm

 Transmission distance

Dual-fiber multi-mode:2 km

Single fiber single mode: 20/40/60/80/100 km

Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

Four RJ45 port: 

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

Two optical port: 

Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

 Single mode : SC / FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

Store and Forward mode

Address table

 4K

Buffer space

  1.25 Mbit

 Flow control

Full duplex: flow control; Half duplex: back pressure

 Delay

 store-and-forward:9.6us,cut-through:0.9us

BER

 <10-9

 MTBF

50,000 hrs

 LED indicator

 POE1 ( POE1 power on/off), POE2 ( POE2 power on /off), POE3 ( POE3 power on/off),

POE4 ( POE4 power on/off)

  POW1 (POW1 power on/off), POW2(POW2 power on/off)

  F1(F1 Link/transmission), F2(F2 Link/transmission)

 Power supply

                Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

Power consumption

 <5W (without PSE function)

Storage humidity

 5%~90% non-condensing

 Operating humidity

 5%~90% non-condensing

 Operating temperature

 -40~80℃ 

Storage Temperature

 -40~80℃

Dimensions

155mm×125mm×50mm (W×D×H) 


 Certification

EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Toepassing

NT-IN124


Dimensie


NT-IN124(2)

Product Categorie : Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet-switch

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong