Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet-switch > industriële onbeheerde snelle ethernet-switch

industriële onbeheerde snelle ethernet-switch
industriële onbeheerde snelle ethernet-switch

industriële onbeheerde snelle ethernet-switch

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN114

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

    Ethernet Port QTY: 4

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pc/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

industriële onbeheerde snelle ethernet-switch


De software van het PROFInet-apparaat dekt de volledige looptijdcommunicatie van de veldapparaten.

NT-IN112 industriële onbeheerde snelle ethernet-switch-serie is 10 / 100Base-TX naar 100Base-FX Industriële Fast Ethernet Media Converter met enkele glasvezelpoort en 2 koperen poorten.

De software gebaseerd op het modulaire ontwerp bevat verschillende communicatielagen, die elk consistent zijn met de systeemomgeving.

De converters zijn in staat om de transmissieafstand van het netwerk tot 120 km uit te breiden via een glasvezelpoort en de UTP-poort kan werken op een applicatie van 10M of 100M.

PROFInet-software omvat voornamelijk een RPC-laag (Remote Procedure Call), een DCOM-laag (Distributed Component Object Model) en een laag die specifiek is gedefinieerd voor PROFInet-objecten.

NT-IN112 industriële onbeheerde snelle ethernet-switch-serie is verpakt in een compacte IP40-behuizing die zowel DIN-rail als paneelmontage mogelijk maakt voor efficiënt gebruik van kastruimte.

PROFInet-objecten kunnen ACCO-apparaten (Active Connection Control Object), RT auto-apparaten (Runtime Automation), fysieke apparaten of logische apparaten zijn.

Het biedt een geïntegreerde voeding met een breed scala aan spanningen voor wereldwijd gebruik. Het biedt ook dual-redundante, omkeerbare polariteit 12V DC tot 48V DC voedingsingangen voor toepassingen met hoge beschikbaarheid die dubbele of back-up voedingsingangen vereisen.

Het in de software gedefinieerde realtime datakanaal biedt realtime communicatiediensten tussen PROFInet-objecten en Ethernet.

De NT-IN112 industriële onbeheerde snelle ethernet-switch-serie voldoet aan de IEEE 802.3at High Power over Ethernet-technologie (optioneel).

PROFInet is verbonden met het besturingssysteem (zoals WinCE) via de systeeminterface en verbonden met de controller (zoals PLC) via de applicatie-interface.

Het is achterwaarts compatibel met 802.3af PoE-standaarden zodat gebruikers flexibel standaard- en krachtige apparaten tegelijkertijd kunnen inzetten zonder softwareconfiguratie. Met data en Power over Ethernet uit één unit, kan de NT-IN112 industriële serie onbeheerde snelle ethernet-schakelaars het gebruik van kabels verminderen en de noodzaak van speciale stopcontacten aan de muur, het plafond of een onbereikbare plaats elimineren.

Kenmerken


Ingebouwde efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te verminderen

Standaard: IEEE802.3u 100BASE-FX.IEEE802.3u 100BASE-TX. IEEE802.3 10BASE-T.IEEE802.3x Flow Control.

IEEE802.3at

10 / 100Base-TX kan automatisch de directe lijn en cross-line identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, schakelaars, HUB en andere Ethernet-apparaten

Het maakt gebruik van een store-and-forward-mechanisme om pakketverlies en foutframes te voorkomen

Ondersteuning van cut-through transmissie en full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus

Ondersteuning jumbo frame tot 1552K (store-forward modus)

12V tot 48V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundant vermogen en bescherming tegen omgekeerde polariteit

-40 tot 80 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan een verscheidenheid aan complexe omgevingen

IP40 beschermingsnorm behuizing

Voedingspoort en Ethernet-poort ondersteunen ESD-bescherming en EFT-bescherming

DIN-rail en paneelmontage voor efficiënt gebruik

Ondersteuning van dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode fiber-poort selectie, breidde de behoeften van gebruikers uit

Ondersteuning van POE-voeding tot 25,5 W (optioneel)

Specificaties


 Parameter

 Specifications

 Design Level

 Industrial grade IP40 design standards

 Access mode

 10/100Mbps

 Standard

  Standard: IEEE802.3u 100BASE-FX.IEEE802.3u 100BASE-TX. IEEE802.3 10BASE-T.IEEE802.3x Flow Control. IEEE802.3at

 Wavelength

 1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:2 km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80/100 km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 Two RJ45 port: 

   Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 One optical port: 

   Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC / FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

 Store and Forward mode

 Address table

          2K

 Buffer space

 Built in 512Kb RAM for data buffer

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hrs

 LED indicator

 Power Supply : PWR1 , PWR2

 UTP Port: POE(Green), L/A(Orange)

 Fiber Port: F1

 Power supply

 Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

 Power consumption

 <5W (without PSE function)

 Operating temperature

 -40~80ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -40~80ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 140mm (W)×110mm (D)×40mm (H)

 Weight

 


Certification

EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS


toepassing NT-IN112

Dimensies



NT-IN114(4)

Product Categorie : Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet-switch

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong