Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet-switch > Fast Ethernet Schakelaar 2 glasvezelpoorten

Fast Ethernet Schakelaar 2 glasvezelpoorten
Fast Ethernet Schakelaar 2 glasvezelpoorten

Fast Ethernet Schakelaar 2 glasvezelpoorten

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN126

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

    Warranty: 5 Years

    Working Temperature: -40-85 Degree

    Uplink Port: 2 Fiber Ports

    Downlink Port: 6 Ethernet Ports

    MTBF: 100000 Hours

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

N-net Fast Ethernet Schakelaar 2 glasvezelpoorten


NT-IN126 is Industrial Fast Ethernet Media Converter met 8 poorten. Het ondersteunt 6-poorts 10 / 100BASE-T en 2-poorts 100Base-X.Deze serie is verpakt in een compacte IP40-behuizing die zowel DIN-rail- als paneelmontage mogelijk maakt voor efficiënt gebruik van kastruimte. Het kan 4 poorten POE ondersteunen. Zonder stroom en draden, kan voeding voor HD IP Camera, draadloze AP.IP telefoon en ga zo maar door. Onze POE onbeheerde Fast Ethernet Media Converter ondersteunt IEEE802.3at, 25.5W output.

Industrial Slim Type Fast Switch Functies


  1. Ingebouwde, efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te reduceren
  2. Standaard :: IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX. IEEE802.3 10BASE-T.
  3. IEEE802.3x Flow Control. IEEE802.3at
  4. 10 / 100Base-TX kan automatisch de directe lijn en cross-line identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, switches, HUB en andere Ethernet-apparaten.
  5. Het gebruikt een store-and-forward mechanisme om packet loss en error frames te voorkomen
  6. Ondersteuning van 6 stand-alone 10M / 100Mbps Adaptive switched twisted-pair-kabel. Realiseer elektriciteitstoegang en mutil-gebruikerstoegang
  7. Ondersteuning jumboraam tot 1600Bytes
  8. Ondersteunt doorgesneden transmissie en full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus
  9. 12V tot 52V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundante voeding en bescherming tegen omgekeerde polariteit
  10. -40 tot 85 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan een verscheidenheid van complexe omgevingen
  11. IP40 beschermingsstandaard behuizing
  12. Stroompoort en Ethernet-poort ondersteunen ESD-bescherming en EFT-bescherming
  13. DIN-rail en paneelmontage voor efficiënt gebruik
  14. Ondersteuning van dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode glasvezel poort selectie, uitgebreid de behoeften van gebruikers
  15. Ondersteunt POE-voeding tot 25,5 W (optioneel)
  16. Geef maximaal 4K MAC-adresvermeldingen en is gebouwd in 1,25 MB RAM


10 / 100M Fiber Ethernet Switch- specificaties

 Parameter

 Specifications

Design Level

Industrial grade IP40 design standards

Access mode

 10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3u 100BASE-FX,IEEE802.3u 100BASE-TX. IEEE802.3 10BASE-T.

IEEE802.3x Flow Control. IEEE802.3at

 Wavelength

 1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:2 km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80/100 km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

Eight RJ45 port: 

   Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 Two optical port: 

   Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC / FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

Store and Forward mode

Address table

 4K

Buffer space

  1.25 Mbit

 Flow control

Full duplex: flow control; Half duplex: back pressure

 Delay

 store-and-forward:9.6us

BER

 <10-9

 MTBF

50,000 hrs

 LED indicator

 POE1 ( POE1 power on/off).POE2 ( POE2 power on /off).POE3 ( POE3 power on/off).

POE4 ( POE4 power on/off),(1~6) UTP Port: L/A ,100

  PWR1(PWR1 power on/off) ,PWR2(PWR2 power on/off)

  F1(F1 Link/transmission),F2(F2 Link/transmission)

 Power supply

                Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

Power consumption

7W

Storage humidity

 5%~90% non-condensing

 Operating humidity

 5%~90% non-condensing

 Operating temperature

 -40~80℃ 

Storage Temperature

-40~85℃

Dimensions

155mm×125mm×50mm (W×D×H) 


Industriële Slim Type Snelle Schakelaar Toepassing

NT-IN126


Product Categorie : Industriële Ethernet-switch > Industriële Fast Ethernet-switch

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong