Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële media-omzetter > Industriële Fast Media Converter > snelle Ethernet glasvezel mediaconverter

snelle Ethernet glasvezel mediaconverter
snelle Ethernet glasvezel mediaconverter

snelle Ethernet glasvezel mediaconverter

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN111

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

    Ethernet Port QTY: 1

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Protection Level: IP40

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pc/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8517622990

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

Overzicht

Tegenwoordig bouwen grote binnenlandse operators krachtig gemeenschapsnetwerken, campusnetwerken en bedrijfsnetwerken, dus het gebruik van glasvezelzendontvangerproducten neemt ook toe om beter te voldoen aan de behoeften van de opbouw van toegangsnetwerken.

De serie NT-IN111 fast Ethernet glasvezelmediaconverters is 10 / 100Base-TX naar 100Base-FX Industrial Fast Ethernet Media Converter. Het vergroot de transmissieafstand van het netwerk tot 120 km via de glasvezelpoort en de UTP-poort kan werken op een toepassing van 10 of 100 miljoen.


Het zendvermogen van een vezelzendontvanger van 5 km ligt bijvoorbeeld over het algemeen tussen -20 en -14 dB en de ontvangstgevoeligheid is -30 dB, met een golflengte van 1310 nm; terwijl het zendvermogen van een 120km glasvezel transceiver meestal tussen -5 en 0dB ligt, gebruikt de ontvangstgevoeligheid voor -38dB een golflengte van 1550nm.


De NT-IN111 snelle Ethernet glasvezel-mediaconverterserie is verpakt in een compacte IP40-behuizing die montage op DIN-rail of paneel mogelijk maakt voor efficiënt gebruik van kastruimte. Het accepteert een geïntegreerde voeding met een breed scala aan spanningen voor wereldwijd gebruik.


Switches kunnen worden onderverdeeld in onbeheerde transceivers van optische vezels en beheerde transceivers van optische vezels.


Het kan ook worden uitgerust met dual-redundante, omkeerbare polariteit 12V DC tot 48V DC voedingsingangen voor toepassingen met hoge beschikbaarheid die dubbele of back-up voedingsingangen vereisen

De meeste operators hopen dat alle apparatuur in hun netwerken op afstand kan worden beheerd. Vezelzendontvangerproducten, zoals switches en routers, ontwikkelen zich geleidelijk in deze richting.


De serie NT-IN111 snelle Ethernet glasvezelconverters voldoet aan de IEEE 802.3at High Power over Ethernet-technologie (optioneel). Het is achterwaarts compatibel met 802.3af PoE-standaarden zodat gebruikers flexibel standaard- en krachtige apparaten tegelijkertijd kunnen inzetten zonder softwareconfiguratie.

De glasvezel-transceivers die kunnen worden beheerd, kunnen ook worden onderverdeeld in lokaal netwerkbeheer en gebruikersterminal netwerkbeheer.

Met data en Power over Ethernet uit één apparaat, kan de NT-IN111 snelle Ethernet-serie glasvezelomzetters de implementatie van kabels verminderen en de noodzaak van speciale stopcontacten aan de muur, het plafond of een onbereikbare plaats elimineren

Kenmerken

Ingebouwde efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te verminderen

Standaard: IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at

10 / 100Base-TX kan automatisch de directe lijn en cross-line identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, schakelaars, HUB en o

andere Ethernet-apparaten

Deze snelle Ethernet-glasvezelmediaconverter maakt gebruik van een store-and-forward-mechanisme om pakketverlies en foutframes te voorkomen

Ondersteuning van cut-through transmissie en full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus

Ondersteuning jumbo frame tot 9K (cut-through-modus)

12V tot 48V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundant vermogen en bescherming tegen omgekeerde polariteit

-40 tot 80 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan verschillende zware omgevingen

IP40 beschermingsnorm behuizing

Voedingspoort en Ethernet-poort ondersteunen ESD-bescherming en EFT-bescherming

DIN-rail en paneelmontage voor efficiënt gebruik

Ondersteuning van dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode fiber-poort selectie, breidde de behoeften van

gebruikers

Ondersteuning van DIP-schakelaars voor het instellen van de bedieningsmodus

Ondersteuning van POE-voeding tot 25,5 W (optioneel)


Specificaties


 Parameter

 Specifications

 Design Level

Industrial grade IP40 design standards

 Access mode

10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at

 Wavelength

1310nm/1550nm

 Transmission distance

Dual-fiber multi-mode:2 km

Single fiber single mode: 20/40/60/80/100 km

Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

One RJ45 port: 

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

One optical port: 

Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

Single mode : SC / FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

Store and Forward mode or Cut-Through mode

 Address table

1K

 Buffer space

Built in 288Kb RAM for data buffer

 Flow control

Full duplex: flow control;

Half duplex: back pressure

 

 

 BER

<10-9

 MTBF

50,000 hrs

 LED indicator

Power Supply : PWR 1 , PWR 2

UTP Port: POE1, L/A,100M

Fiber Port: F1

 Power supply

Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

 Power consumption

<5W (without PSE function)

 Operating temperature

-40~80ºC

 Operating humidity

5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

-40~80ºC

 Storage humidity

5%~90%  non-condensing

 Dimensions

140mm (W)×110mm (D)×40mm (H)

 Weight

 

    Certification

EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS


Toepassing

fast Ethernet fiber media converter

Product Categorie : Industriële media-omzetter > Industriële Fast Media Converter

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong