Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële media-omzetter > Industriële Fast Media Converter > Fast Ethernet-schakelaar 10 / 100M

Fast Ethernet-schakelaar 10 / 100M
Fast Ethernet-schakelaar 10 / 100M

Fast Ethernet-schakelaar 10 / 100M

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 3 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN114D

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

    Ethernet Port QTY: 4

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km

    Protection Level: IP40

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

Overzicht

Netwerkbeheer aan de gebruikerszijde kan worden onderverdeeld in drie hoofdmanieren:

De NT-IN111D is een Fast Ethernet-switch 10 / 100M, uitgerust met een 10 / 100M UTP-poort en gegevens met lage snelheid. Het biedt één 10 / 100Base-T-poorten, 3 gegevenspoorten met lage snelheid en één 100Bse-FX-poort.

De eerste is om een ​​specifiek protocol uit te voeren tussen het centrale kantoor en het clientapparaat. Het protocol is verantwoordelijk voor het verzenden van de statusinformatie van de klant naar het centrale kantoor. De CPU van het centrale kantoor verwerkt deze statusinformatie en verzendt deze naar de netwerkbeheerserver.

Met een strikt industrieel ontwerp is het een fundamentele garantie voor stabiliteit en uitvoerbaarheid om de transmissieafstand van het Ethernet en gegevens met lage snelheid in de extreme industriële omgeving flexibel uit te breiden.

De tweede is dat de transceiver van optische vezels aan het centrale uiteinde het optische vermogen op de optische poort kan detecteren, dus wanneer er een probleem is op het optische pad, kan het worden beoordeeld op basis van het optische vermogen of het een probleem is op het optische glasvezel of een storing van de gebruikersapparatuur;

Pas de industriële mediaconvertor NT-IN111D toe door een datapoort met lage snelheid uit te rusten met NT-IN114D Fast Ethernet-switch 10 / 100M, de buffering van zware verkeersstoten, het afvlakken van de snelheid van de netwerkdienst en het op afstand verzenden van data met lage snelheid kan perfect worden opgelost, met de toonaangevend voordeel op dit gebied.

De derde is het installeren van een hoofdbesturings-CPU op de glasvezel-transceiver van het gebruikersuiteinde, zodat het netwerkbeheersysteem enerzijds de werkstatus van het eindapparaat van de gebruiker kan bewaken en ook externe configuratie en herstarten op afstand kan realiseren. Van de drie methoden voor netwerkbeheer aan de gebruikerszijde zijn de eerste twee uitsluitend bewaking op afstand van apparatuur aan de gebruikerszijde, en de derde is echt netwerkbeheer op afstand.

De NT-IN111D Fast Ethernet-schakelaar 10 / 100M kan in de schakelkast worden geïnstalleerd door gebruik te maken van een optionele manier van DIN-RIAL of wandmontage.

Aangezien de derde methode echter een CPU toevoegt aan het gebruikersuiteinde, wat ook de kosten van de gebruikersapparatuur verhoogt, zullen de eerste twee methoden voordeliger zijn in termen van prijs. Met de toenemende vraag naar netwerkbeheer van apparatuur door operators, wordt aangenomen dat het netwerkbeheer van glasvezelzendontvangers steeds praktischer en intelligenter zal worden.

Het is een compact product dat een brede werktemperatuur ondersteunt, redundante stroomtoevoer, IP40-bescherming, LED-indicatielampje, het is de beste keuze voor de industriële speciale toepassing en een betrouwbare oplossing voor uw industriële Ethernet-verbindingen.


Kenmerken


Procotols: IEEE802.3 / u, 10Base-T.100Base-TX

10 / 100Base-TX kan automatisch de directe lijn en cross-line identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, schakelaars, HUB en andere Ethernet-apparaten

Maak gebruik van geavanceerde en geavanceerde technologie, waardoor de tijdvertraging op het netwerk efficiënt wordt verminderd.

Ondersteuning van max. 11K Bytes pakketoverdracht

Ondersteuning van cut-through transmissie en full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus

Ondersteuning van 3 lage-snelheid gegevenspoort, elk kan worden ingesteld als een afzonderlijk RS232-, RS485- of contactsluitingstype.

Datapassage met lage snelheid maakt gebruik van Time Division Multiplexing-verzending, waardoor een lage vertraging en eenvoudige toepassing zonder IP-adres mogelijk is.

Lage snelheid datapoort ondersteunt snelheid van 0-115200bps

De gegevenspoort met lage snelheid ondersteunt meervoudige bescherming tegen bliksem, overspanning, overspanning en ESD

12V tot 48V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundant vermogen en bescherming tegen omgekeerde polariteit

Deze Fast Ethernet-switch 10 / 100M ondersteunt detectie en indicatie op afstand van uitschakeling

-40 tot 80 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan een verscheidenheid aan complexe omgevingen

IP40 beschermingsnorm behuizing

Voedingspoort en Ethernet-poort ondersteunen ESD-bescherming en EFT-bescherming

DIN-rail en paneelmontage voor efficiënt gebruik

Deze Fast Ethernet-switch 10 / 100M ondersteunt dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode single-mode glasvezelpoortselectie, breidde de behoeften van gebruikers uit


Specificatie:


Parameterspecificaties

Ontwerpniveau IP40-ontwerpnormen van industriële kwaliteit

Toegangsmodus 10 / 100Mbps

Standaard IEEE802.3 / u.10Base-T.100Base-TX

Golflengte 1310nm / 1550nm

Transmissieafstand Dual-fiber multi-mode: 2 km

Single fiber single mode: 20/40/60/80/100 km

Single-fiber single mode: 20/40/60/80/100 / 120 km

Categorie-5 twisted-pair: 100 m poort Eén RJ45-poort: STP / UTP categorie-5 twisted-pairparen aansluiten, EIA568A / B

Eén optische poort: Multi-mode: SC / FC / LC (50/125, 62,5 / 125μm) Single mode: SC / FC / LC (9/125)

3 datapoort met lage snelheid, industriële terminals, aansluiting op RS232, R485, contactsluiting volgens de instelling

Conversie betekent opslaan en doorsturen of tijdverdeling

Flow control Full duplex: flow control; Half duplex: tegendruk

BER <10-9

MTBF 50.000 uur

LED-indicator L / A (Link / Transmit), 100M (snelheid),

PWR (Power), RPF (Power-off op afstand), SD (Fibre-signaal)

D1 (signaal voor gegevenspassage 1), D2 (signaal voor gegevenspassage 2), D3 (signaal voor gegevenspassage 3)

Voeding Stroominvoerbereik: 12 ~ 48VDC / 24VAC,

6-pins aansluitingen, redundante dubbele voeding, ondersteuning voor detectie van uitschakeling

Stroomverbruik <2W (zonder PSE-functie)

Bedrijfstemperatuur -40 ~ 80 ° C

Bedrijfsvochtigheid 5% ~ 90% niet-condenserend

Opslagtemperatuur -40 ~ 80 ° C

Luchtvochtigheid bij opslag 5% ~ 90% niet-condenserend

Afmetingen 155 mm (lengte) × 125 mm (breed) × 50 mm (hoogte)


Certificatie


EMI FCC Part 15, CISPR (EN55022) klasse A

EMC FCC, CE

EMS EN61000-4-2 (ESD), niveau 4

EN61000-4-3 (RS), niveau 3

EN61000-4-4 (EFT), niveau 4

EN61000-4-5 (Surge), niveau 4

EN61000-4-6 (CS), niveau 3

EN61000-4-8, niveau 5

EN61000-4-11

Schok IEC 60068-2-27

Vrije val IEC 60068-2-32

Trilling IEC 60068-2-6

Groen product RoHS


Productfoto

fast ethernet switch


Product Categorie : Industriële media-omzetter > Industriële Fast Media Converter

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong