Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële media-omzetter > Industriële Fast Media Converter > Fast Ethernet-schakelaar 10 / 100M

Fast Ethernet-schakelaar 10 / 100M
Fast Ethernet-schakelaar 10 / 100M

Fast Ethernet-schakelaar 10 / 100M

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 3 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN114D

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

    Ethernet Port QTY: 4

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km

    Protection Level: IP40

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

Overzicht

NT-IN111D is Fast Ethernet-switch 10 / 100M uitgerust met een 10 / 100M UTP-poort en low-speed data. Het biedt één 10 / 100Base-T-poorten, 3 low-speed datapoorten en één 100Bse-FX-poort. Met een strikt industrieel ontwerp is het een fundamentele garantie voor stabiliteit en uitvoerbaarheid voor flexibele transmissieafstand van de Ethernet- en low speed-gegevens in de extreme industriële omgeving.

Pas NT-IN111D industriële media-omzetter toe die toerusting biedt op een datapoort met een lage snelheid met NT-IN114D Fast Ethernet-switch 10 / 100M, het bufferen van zware verkeersbarst, snelheidsafvlakking van de netwerkservice en overbrenging op afstand van gegevens met lage snelheid kan perfect worden opgelost, leidende functie voordeel op dit gebied.


NT-IN111D Fast Ethernet-switch 10 / 100M kan in de schakelkast worden geïnstalleerd door een optionele DIN-RIAL- of muurbevestiging aan te nemen. Het is een compact product, ondersteunt een brede werktemperatuur, redundante voedingsingang, IP40-bescherming, LED-indicatielampje, is de beste keuze voor de industriële speciale toepassing en een betrouwbare oplossing voor uw industriële Ethernet-verbindingen.


Kenmerken


Procotols: IEEE802.3 / u, 10Base-T.100Base-TX

10 / 100Base-TX kan automatisch de directe lijn en cross-line identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, switches, HUB en andere Ethernet-apparaten

Maak gebruik van door-en-doorgaande technologie, waardoor de tijdvertraging op het netwerk efficiënt wordt verminderd.

Ondersteuning voor max. 11K Bytes-pakketoverdracht

Ondersteunt doorgesneden transmissie en full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus

Ondersteuning 3 low-speed datapoort, elk kan worden ingesteld als een gescheiden RS232, RS485 of contact sluiting type.

De gegevenspassage met lage snelheid neemt Time Division Multiplexing-verzending over, dat maakt een lage vertraging mogelijk en is eenvoudig toe te passen zonder het IP-adres te bezetten.

De gegevenspoort met lage snelheid ondersteunt 0-115200bps snelheid

De gegevenspoort met lage snelheid ondersteunt multi-beveiliging tegen bliksem, overspanning, overspanning en ESD

12V tot 48V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundante voeding en bescherming tegen omgekeerde polariteit

Deze Fast Ethernet-switch 10 / 100M ondersteunt detectie en indicatie van uitschakeling op afstand

-40 tot 80 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan verschillende complexe omgevingen

IP40 beschermingsstandaard behuizing

Stroompoort en Ethernet-poort ondersteunen ESD-bescherming en EFT-bescherming

DIN-rail en paneelmontage voor efficiënt gebruik

Deze Fast Ethernet-switch 10 / 100M ondersteunt dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode glasvezel poort selectie, uitgebreid de behoeften van gebruikers


Specificatie:


Parameterspecificaties

Ontwerpniveau Industriële IP40-ontwerpnormen

Toegangsmodus 10 / 100Mbps

Standaard IEEE802.3 / u.10Base-T.100Base-TX

Golflengte 1310nm / 1550nm

Transmissie afstand Dual-fiber multi-mode: 2 km

Single fiber single-modus: 20/40/60/80/100 km

Dual-fiber single-modus: 20/40/60/80/100 / 120 km

Categorie-5 twisted pairs: 100m Port One RJ45-poort: Verbindende STP / UTP category-5 twisted pairs, EIA568A / B

Eén optische poort: Multi-modus: SC / FC / LC (50/125, 62,5 / 125μm) Enkele modus: SC / FC / LC (9/125)

3 low-speed data-poort, industriële terminals, verbinden met RS232, R485, contactsluiting volgens de instelling

Conversie betekent Opslag- en doorstuurmodus of Tijdsverdeling

Flow control Full duplex: stroomregeling; Half duplex: tegendruk

BER <10-9

MTBF 50.000 uur

LED-indicator L / A (Link / Transmit), 100M (snelheid),

PWR (Power), RPF (Remote power-off), SD (Fibersignaal)

D1 (Signaal van gegevenspassage 1), D2 (Signaal van gegevenspassage 2), D3 (Signaal van gegevenspassage 3)

Voeding Vermogen Input Range: 12 ~ 48VDC / 24VAC,

6-pins klemmen, redundante dubbele voeding, ondersteuning voor uitschakeling van de voeding

Stroomverbruik <2W (zonder PSE-functie)

Bedrijfstemperatuur -40 ~ 80ºC

Bedrijfsvochtigheid 5% ~ 90% niet-condenserend

Opslagtemperatuur -40 ~ 80ºC

Opslagvochtigheid 5% ~ 90% niet-condenserend

Afmetingen 155 mm (lengte) × 125 mm (breed) x 50 mm (hoogte)


certificaat


EMI FCC deel 15, CISPR (EN55022) klasse A

EMC FCC, CE

EMS EN61000-4-2 (ESD), niveau 4

EN61000-4-3 (RS), niveau 3

EN61000-4-4 (EFT), niveau 4

EN61000-4-5 (Surge), niveau 4

EN61000-4-6 (CS), niveau 3

EN61000-4-8, niveau 5

EN61000-4-11

Schok IEC 60068-2-27

Vrije val IEC 60068-2-32

Trillingen IEC 60068-2-6

Groen product RoHS


Productfoto

fast ethernet switch


Product Categorie : Industriële media-omzetter > Industriële Fast Media Converter

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong