Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële media-omzetter > Industriële Fast Media Converter > Industriële 10/100 Fast Ethernet Media Converter

Industriële 10/100 Fast Ethernet Media Converter
Industriële 10/100 Fast Ethernet Media Converter
Industriële 10/100 Fast Ethernet Media Converter
Industriële 10/100 Fast Ethernet Media Converter
Industriële 10/100 Fast Ethernet Media Converter

Industriële 10/100 Fast Ethernet Media Converter

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN111-2

    Fiber Type: Dual Fiber, Multi Mode

    Connector Type: SC

    Distance: 2km

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

    Ethernet Port QTY: 1

    Wavelength: 850nm

    Protection Level: IP40

    Power Supply: DC24V

    MTBF: 100000 Hours

    Working Temperature: -40-85 Degree

    Dimension: 155mm(Length)*125mm(Wide)*50mm(Height)

    Weight: 1.2KG

    Warranty: 5 Years

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: Shenzhen, China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8517622990

    Haven: Shenzhen,Guangzhou

Beschrijving

Overzicht


De N-net NT-IN111-2 is een Industrial Media Converter, ontworpen om Ethernet-netwerken naar glasvezelnetwerken om te zetten door Ethernet-signalen op transparante wijze om te zetten in optische signalen. Het verlengt de transmissieafstand van het netwerk naar 2Km via de glasvezelpoort en de UTP-poort kan werken op een 10M- of 100M-applicatie. De NT-IN111-2 industriële snelmedia-converter met een breed bedrijfstemperatuurbereik van -40 ~ 85 ° C en accepteert een breed spanningsbereik van dubbele 12 ~ 48 VDC voedingsingangen, dus het is geschikt voor zware bedrijfsomstandigheden.


Kenmerken

  1. Ingebouwde, efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te reduceren
  2. Standaard: IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3 10BASE-T,
  3. IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at PSE
  4. 10 / 100Base-TX kan automatisch de directe lijn en cross-line identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, switches, HUB en andere Ethernet-apparaten
  5. Het gebruikt een store-and-forward mechanisme om packet loss en error frames te voorkomen
  6. Ondersteunt doorgesneden transmissie en full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus
  7. Ondersteuning jumbo-frame tot 9K (doorschakelmodus)
  8. 12V tot 48V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundante voeding en bescherming tegen omgekeerde polariteit
  9. -40 tot 85 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan een verscheidenheid van complexe omgevingen
  10. IP40 beschermingsstandaard behuizing
  11. Stroompoort en Ethernet-poort ondersteunen ESD-bescherming en EFT-bescherming
  12. DIN-rail en paneelmontage voor efficiënt gebruik
  13. Ondersteuning van dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode glasvezel poort selectie, uitgebreid de behoeften van gebruikers
  14. Ondersteunt DIP-switches voor de instelling van de bedrijfsmodus
  15. Deze industriële media-omzetter ondersteunt POE-voeding tot 25,5 W (optioneel)


bestek


 Parameter

 Specifications

 Design Level

 Industrial grade IP30 design standards

 Access mode

 10/100Mbps

 Standard

  IEEE802.3u 100BASE-FX/TX, IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at PSE

 Wavelength

 1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:2 km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80/100 km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 One RJ45 port: 

   Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 One optical port: 

   Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC / FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

 Store and Forward mode or Cut-Through mode

 Address table

 1K

 Buffer space

 Built in 288Kb RAM for data buffer

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 

 

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hrs

 LED indicator

 Power Supply : PWR 1 , PWR 2

 UTP Port: POE1, L/A,100M

 Fiber Port: F1

 Power supply

 Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

 Power consumption

 <5W (without PSE function)

 Operating temperature

 -40~85ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -40~85ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 140mm (W)×110mm (D)×40mm (H)

 Weight

 


certificaat

EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS

Product Categorie : Industriële media-omzetter > Industriële Fast Media Converter

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong