Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële media-omzetter > Industriële Fast Media Converter > 2FX naar 1Tx Industriële Fast Ethernet Media Converter met vezelredundantie

2FX naar 1Tx Industriële Fast Ethernet Media Converter met vezelredundantie
2FX naar 1Tx Industriële Fast Ethernet Media Converter met vezelredundantie
2FX naar 1Tx Industriële Fast Ethernet Media Converter met vezelredundantie

2FX naar 1Tx Industriële Fast Ethernet Media Converter met vezelredundantie

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN121BF

    Ethernet Port QTY: 1

    Fiber Type: Multi Mode, Dual Fiber

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 2km

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

Additional Info

    produktiviteit: 5000pc/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air

    Plaats van herkomst: Shenzhen, China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Guangzhou

Beschrijving

2FX naar 1Tx Industriële Fast Ethernet Media Converter met vezelredundantie


De N-net NT-IN121BF is een 2FX naar 1Tx Industrial Fast Ethernet Media Converter met vezelredundantie. Het ondersteunt de dip-functie, na het inschakelen van de dip-switch, terwijl een fiber-poort kapot gaat, kan deze automatisch overschakelen naar een andere fiber-poort om de transmissie voort te zetten, dus met 2 fiber-poorten kan deze de fiberredundantie-functie bereiken. De vezelconnector kan SC, ST en LC zijn. Het kan transmissieafstand van 20 tot 120km steunen.



Kenmerken

1. Ingebouwde, efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te reduceren

2. Standaard: IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3 10BASE-T,

IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at PSE

3. 10 / 100Base-TX kan automatisch de directe lijn en cross-line identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, switches, HUB en andere Ethernet-apparaten

4. Deze 2FX naar 1Tx Industrial Fast Ethernet Media Converter met fiberredundantie maakt gebruik van een store-and-forward mechanisme om packet loss en error frames te voorkomen

5. Ondersteunt doorgesneden transmissie en full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus

6. Ondersteuning jumbo-frame tot 9K (doorschakelmodus)

7. 12V tot 48V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundante voeding en bescherming tegen omgekeerde polariteit

8. -40 tot 85 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan verschillende complexe omgevingen

9. IP30 beschermingsstandaard behuizing

10. Stroompoort en Ethernet-poort ondersteunen ESD-bescherming en EFT-bescherming

11. DIN-rail en paneelmontage voor efficiënt gebruik

12 Ondersteuning van dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode glasvezel poort selectie, uitgebreid de behoeften van gebruikers

13. Ondersteunt POE-voeding tot 25,5 W (optioneel)

bestek


 Parameter

 Specifications

 Design Level

 Industrial grade IP30 design standards

 Access mode

 10/100Mbps

 Standard

  IEEE802.3u 100BASE-FX/TX, IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at PSE

 Wavelength

 1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:2 km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80/100 km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 One RJ45 port: 

   Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 Two optical port: 

   Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC / FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

 Store and Forward mode or Cut-Through mode

 Address table

 1K

 Buffer space

 Built in 288Kb RAM for data buffer

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hrs

 LED indicator

 Power Supply : PWR1 , PWR2

 UTP Port: POE1, L/A, 100M

 Fiber Port: FX1, FX2

 DIP Switch

 RE:Redundant Mode

 SW:Switch Mode

 Power supply

 Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

 Power consumption

 <5W (without PSE function)

 Operating temperature

 -40~85ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -40~85ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 140mm (W)×110mm (D)×40mm (H)

 Weight





Product Categorie : Industriële media-omzetter > Industriële Fast Media Converter

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong