Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële media-omzetter > Industriële snelle POE Media Converter > POE Ethernet-mediaconverter snel

POE Ethernet-mediaconverter snel
POE Ethernet-mediaconverter snel

POE Ethernet-mediaconverter snel

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN111D-1POE

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10 / 100Mbps

    Ethernet Port QTY: 1

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Protection Level: IP40

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

Overzicht


Ingebouwde power fiber transceiver: ingebouwde schakelende voeding is een carrier-grade voeding; externe power fiber transceiver: externe transformator voeding wordt meestal gebruikt in civiele apparatuur.

NT-IN111D is een industriële POE Ethernet-mediaconverter die snel is uitgerust met één 10 / 100M UTP-poort en gegevens met lage snelheid. Het biedt één 10 / 100Base-T-poorten, 3 gegevenspoorten met lage snelheid en één 100Bse-FX-poort.

Full duplex betekent dat wanneer het verzenden en ontvangen van gegevens wordt gesplitst en verzonden door twee verschillende transmissielijnen, beide partijen tegelijkertijd kunnen verzenden en ontvangen. , Zoals weergegeven in figuur 1.

Met een strikt industrieel ontwerp is het een fundamentele garantie voor stabiliteit en uitvoerbaarheid om de transmissieafstand van het Ethernet en gegevens met lage snelheid in de extreme industriële omgeving flexibel uit te breiden.

Half duplex verwijst naar het gebruik van dezelfde transmissielijn voor zowel ontvangen als verzenden. Hoewel gegevens in beide richtingen kunnen worden verzonden, kunnen de twee communicatiepartijen niet tegelijkertijd gegevens verzenden en ontvangen.

Pas de NT-IN111D POE Ethernet-mediaconverter snel toe met een lage-snelheid datapoort met de NT-IN114D industriële switch, het bufferen van zware verkeersstoten, het afvlakken van de snelheid van de netwerkdienst en het op afstand verzenden van data met lage snelheid kan perfect worden opgelost, met de toonaangevende functie voordeel op dit gebied.

Een dergelijke transmissiemethode is half duplex. Wanneer de half-duplex-modus wordt aangenomen, worden de zender en ontvanger aan elk uiteinde van het communicatiesysteem via de ontvangende / verzendende schakelaar naar de communicatielijn geschakeld om van richting te veranderen, zodat er een vertraging zal optreden.

NT-IN111D industriële POE Ethernet-mediaconverter kan snel in de schakelkast worden geïnstalleerd door de optionele manier van DIN-RIAL of wandmontage te gebruiken. Het is een compact product dat een brede werktemperatuur ondersteunt, redundante stroomtoevoer, IP40-bescherming, LED-indicatielampje, het is de beste keuze voor de industriële speciale toepassing en een betrouwbare oplossing voor uw industriële Ethernet-verbindingen.

In de full-duplex modus is elk uiteinde van het communicatiesysteem voorzien van een zender en een ontvanger, zodat gegevens kunnen worden bestuurd om tegelijkertijd in beide richtingen te worden verzonden. De full-duplex modus hoeft niet van richting te veranderen, dus er is geen vertraging veroorzaakt door het schakelen.


Kenmerken


Procotols: IEEE802.3 / u, 10Base-T.100Base-TX

10 / 100Base-TX kan automatisch de directe lijn en cross-line identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, schakelaars, HUB en andere Ethernet-apparaten

Maak gebruik van geavanceerde en geavanceerde technologie, waardoor de tijdvertraging op het netwerk efficiënt wordt verminderd.

Deze POE Ethernet-mediaconverter ondersteunt snel Max tot 11K Bytes pakketoverdracht

Ondersteuning van cut-through transmissie en full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus

Deze Fast Poe Network Switch ondersteunt 3 datapoorten met lage snelheid, elk kan worden ingesteld als een afzonderlijk RS232-, RS485- of contactsluitingstype.

Datapassage met lage snelheid maakt gebruik van Time Division Multiplexing-verzending, waardoor een lage vertraging en eenvoudige toepassing zonder bezet IP-adres mogelijk is.

Lage snelheid datapoort ondersteunt snelheid van 0-115200bps

De gegevenspoort met lage snelheid ondersteunt meervoudige bescherming tegen bliksem, overspanning, overspanning en ESD

12V tot 48V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundant vermogen en bescherming tegen omgekeerde polariteit

Ondersteun detectie en indicatie op afstand

-40 tot 80 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan een verscheidenheid aan complexe omgevingen

IP40 beschermingsnorm behuizing

Voedingspoort en Ethernet-poort ondersteunen ESD-bescherming en EFT-bescherming

DIN-rail en paneelmontage voor efficiënt gebruik

Ondersteuning van dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode fiber-poort selectie, breidde de behoeften van gebruikers uit


Specificatie:


Parameter

  Specifications

 Design Level

 Industrial grade IP40 design standards

 Access mode

 10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3/u.10Base-T.100Base-TX

 Wavelength

 1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:2 km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80/100 km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 One RJ45 port: 

   Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 One optical port: 

   Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC / FC/LC (9/125)

 3 low-speed data port, Industrial terminals, connecting to RS232,R485,contact closure according to the setting

 Conversion means

 Store and Forward mode or Time division

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hrs

 LED indicator

 L/A(Link/Transmit),100M(Speed),

PWR(Power),RPF(Remote power-off),SD(Fiber signal)

D1(Data passage 1 signal),D2(Data passage 2 signal),D3(Data passage 3 signal)

Power supply

 Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power, support power-off detection

 Power consumption

 <2W (without PSE function)

 Operating temperature

 -40~80ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -40~80ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 155mm(length)×125mm(wide)×50mm(height)




Certificatie



EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS

Toepassing


Industrial Fast Poe Switch

Product Categorie : Industriële media-omzetter > Industriële snelle POE Media Converter

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong