Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële Ethernet-switch > Industriële Gigabit Ethernet POE-switch > 10/100 / 1000m Industriële onbeheerde switch met poe

10/100 / 1000m Industriële onbeheerde switch met poe
10/100 / 1000m Industriële onbeheerde switch met poe

10/100 / 1000m Industriële onbeheerde switch met poe

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 3 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN314-4POE

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10/100 / 1000Mbps

    Ethernet Port QTY: 4

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km

    Protection Level: IP40

    Power Supply: DC24V

    MTBF: 100000 Hours

    Working Temperature: -40-85 Degree

    Dimension: 155mm(Length)*125mm(Wide)*50mm(Height)

    Weight: 1.2KG

    Warranty: 5 Years

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

Overzicht

NT-IN314 Industrial Gigabit Ethernet POE Switch-serie is een industriestandaard 5-poorts Gigabit-switch. Het biedt 4-poorts 10/100 / 1000BASE-TX Ethernet-poorten en extra één 1000Base-FX-vezelpoort. Een rigoureus industrieel ontwerp maakt zijn stabiliteit, praktische bruikbaarheid met basisbescherming, waardoor het flexibel genoeg is voor Ethernet-uitbreiding in ruwe industriële omgevingen.

NT-IN314 Industriële Gigabit Ethernet POE Switch- serie is verpakt in een compacte IP40-behuizing die geschikt is voor DIN-rail of paneelmontage voor efficiënt gebruik van kastruimte. Het biedt een geïntegreerde voeding met een breed scala aan spanningen voor wereldwijde bediening. Het biedt ook dual-redundante, omkeerbare polariteit 12V DC tot 48 V DC voedingsingangen voor toepassingen met hoge beschikbaarheid waarvoor dubbele of back-up voedingsingangen nodig zijn.

NT-IN314 Industriële Gigabit Ethernet POE Switch- serie voldoet aan IEEE 802.3at High Power over Ethernet-technologie (optioneel). Het is achterwaarts compatibel met 802.3af PoE-standaarden om gebruikers in staat te stellen op een flexibele manier standaard en krachtige apparaten tegelijk in te zetten zonder dat een softwareconfiguratie nodig is. Met data en power-over-ethernet van één apparaat, zal de industriële Gigabit Ethernet POE-switch-serie van NT-IN314 de inzet van kabels verminderen en de noodzaak voor speciale stopcontacten aan de muur, het plafond of een onbereikbare plaats overbodig maken.

Kenmerken


  1. Ingebouwde, efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te reduceren
  2. Ondersteuningsovereenkomst: IEEE802.3 10Base-T.IEEE802.3u 100Base-TX / FX.IEEE802.3ab 1000Base-T. IEEE802.3z 1000Base-SX / LX IEEE802.3x Flow Control. IEEE802.3at PSE
  3. 10/100 / 1000Base-TX kan automatisch de directe lijn en cross-line identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, schakelaars, HUB en andere Ethernet-apparaten
  4. Deze Industrial Ethernet-switch gebruikt een store-and-forward-mechanisme om pakketverlies en foutframes te voorkomen
  5. Ondersteuning full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus
  6. Jumbo-frames ondersteunen maximaal 9000 bytes
  7. 12V tot 48V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundante voeding en bescherming tegen omgekeerde polariteit
  8. -40 tot 80 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan verschillende complexe omgevingen
  9. IP40 beschermingsstandaard behuizing
  10. Stroompoort en Ethernet-poort ondersteunen ESD-bescherming en EFT-bescherming
  11. DIN-rail en paneelmontage voor efficiënt gebruik
  12. Ondersteuning Dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode glasvezel poort selectie, uitgebreid de behoeften van gebruikers
  13. 12 GBPS backplane bandbreedte, 1 k MAC-adres automatisch leren en 1 MB interne cache voor databuffer
  14. Ondersteunt POE-voeding tot 25,5 W (optioneel)


bestek


 Parameter

 Specifications

 Design Level

 Industrial grade IP40 design standards

 Access mode

 10/100/1000Mbps

 Standard

Support Agreement:IEEE802.3 10Base-T.IEEE802.3u 100Base-TX/FX.IEEE802.3ab 1000Base-T.IEEE802.3z 1000Base-SX/LX IEEE802.3x Flow Control.IEEE802.3at PSE

 Wavelength

 850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:500m

 Single fiber single mode: 20/40/60/80km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 4 RJ45 ports: 

   Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 1 optical ports: 

   Multi-mode :SC/FC/LC/ST(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC/FC/LC/ST (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

 Store and Forward

 Buffer space

 Built in 1M RAM for data buffer

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hours

 LED indicator

 Power Supply : PWR 1,PWR 2

 (1~4) UTP Port: POE, L/A ,1000

 Fiber Port: F1

 Power supply

 Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

  6-PIN Terminals, Redundant dual power

 Power consumption

 <6W (without PSE function)

 Operating temperature

 -40~80ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -40~80ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 155mm (W)×125mm (D)×50 mm (H)

 Weight

 

certificaat


EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS


Productfoto


Industrial Unmanaged Switch


Product Categorie : Industriële Ethernet-switch > Industriële Gigabit Ethernet POE-switch

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong