Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële Ethernet-switch > Industriële Gigabit Ethernet-switch > Gigabit onbeheerde industriële siwtch

Gigabit onbeheerde industriële siwtch
Gigabit onbeheerde industriële siwtch
Gigabit onbeheerde industriële siwtch

Gigabit onbeheerde industriële siwtch

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN322BF

    Type: Ethernet Switch

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Overdrachtssnelheid: 10/100 / 1000Mbps

    Ethernet Port QTY: 2

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Protection Level: IP40

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pc/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO901

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

Industrial Gigabit Ethernet Switch Overzicht

NT-IN322BF Industrial Ethernet-switcheserie is een industriestandaard 4-poorts Gigabit-switch met redundantie met dubbele glasvezelpoort, met 2-poorts 10/100 / 1000BASE-TX Ethernet-poorten en extra twee 100 / 1000Base-FX-glasvezelpoorten. Een rigoureus industrieel ontwerp maakt het stabiel en betrouwbaar met basisbescherming, maar ook flexibel genoeg voor Ethernet-uitbreiding in zware industriële omgevingen. Wanneer de hoofdvezel stuk ging, kan NT-IN322BF Gigabit unmanaged industriële siwtch binnen 1 ms overschakelen naar redundante glasvezel.

NT-IN322BF Industriële switch- serie kan in een rek worden gemonteerd met een DIN-rail of een paneel dat in een kast is gemonteerd voor eenvoudige installatie. Breed scala aan bedrijfstemperatuur, voeding back-up, IP40 bescherming, LED-indicatoren en compact ontwerp, dit alles maakt NT-IN322BF een perfecte oplossing voor speciale industriële toepassingen.

NT-IN322BF-AT (AF) Industriële Gigabit Ethernet-schakelaarserie is de POE-versie van NT-IN322BF met twee POE Ethernet-poorten, die POE IP-camera, AP en IP-telefoon voeden via Ethernet-kabel. NT-IN322BF-AT (AF) Industriële Gigabit Ethernet-switch ondersteunt IEEE802.3at met 25,5 W-uitvoer, compatibel met IEEE802.3af.

Industriële Gigabit Ethernet-switchfuncties


Redundantie in dubbele vezelpoort beschikbaar met DIP-switch

Ingebouwde, efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te reduceren
Ondersteund protocol: IEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX / FX, IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z

1000Base-SX / LX, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at PSE

10/100 / 1000Base-TX kan automatisch de directe lijn en cross-line identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, switches, HUB en andere Ethernet-apparaten

Neem het store-and-forward-mechanisme om pakketverlies en foutkaders te voorkomen

Bied vier onafhankelijke 10 M / 100 Mbps / 1000 Mbps zelfaanpassende gedraaide paarpoorten; realiseer Ethernet-poort

redundantie en toegang voor meerdere gebruikers.

Deze industriële Gigabit Ethernet-switch ondersteunt maximaal 1536 bytes-pakket.

Ondersteuning full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus

12V - 48V DC of 24V AC voedingsingang, redundante voeding en bescherming tegen omgekeerde polariteit

-40 tot 80 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan een verscheidenheid van complexe omgeving

IP40 standaard beschermingshuis.

Ondersteunt ESD-beveiliging op Ethernet-poort en EFT-bescherming.

Eenvoudige installatie, montagerail of paneelmontage.

Dual-fiber multi-modus, single mode en WDM single mode fiber-compatibel.

Ondersteunt POE-voeding tot 25,5 W (optioneel)

12 Gbps backplane-bandbreedte, 1 k MAC-adres automatisch leren en 512 kb interne cache voor gegevensbuffer

Industriële Gigabit Ethernet Switch-specificatie

Parameter

Specification

Design Level

Industrial IP40 design standards

Access mode

10/100/1000Mbps

Protocols

IEEE802.3 10Base-T,IEEE802.3u 100Base-TX,IEEE802.3ab 1000Base-T,

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX,IEEE802.3x Flow Control.IEEE802.3at PSE

Wavelength

850nm/1310nm/1550nm

Transmission distance

Dual-fiber multi-mode:500m

Single fiber single mode: 20/40/60/80/100km

Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100km

Category-5 twisted pairs: 100m EIA 568A/B

Port

2 RJ45 ports:

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

2 optical ports:

Multi-mode :SC/FC/LC/ST(50/125, 62.5/125μm)

Single mode : SC/FC/LC/ST (9/125μm)

Conversion

Store and Forward

MAC

1K

Buffer space

512Kb

Flow control

Full duplex: flow control;

Half duplex: back pressure

Time-delay

Store and Forward: max. 9.6μs

BER

<10-9

MTBF

50,000 hours

LED indicator

Power Supply : PWR 1,PWR 2

POE at UTP port: POE1, POE2

Fiber Port: F1,F2

Power supply

Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

Power consumption

<5W (without PSE function)

Storage humidity

5%~90% non-condensing

Operating humidity

5%~90% non-condensing

Parameter

Specification

Operating temperature

-40~80℃ 

Storage Temperature

-40~80℃

Dimension

140mm(D)×110mm(W)×40mm(H)

Weight

 

Industriële Gigabit Ethernet Switch-certificering

EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS

Industriële Gigabit Ethernet-switch Productafbeelding

Industrial Gigabit Ethernet switch


Product Categorie : Industriële Ethernet-switch > Industriële Gigabit Ethernet-switch

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong