Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële Ethernet-switch > Industriële Gigabit Ethernet-switch > Industriële 2Fiber 1RJ45 Gigabit Ethernet-switch

Industriële 2Fiber 1RJ45 Gigabit Ethernet-switch
Industriële 2Fiber 1RJ45 Gigabit Ethernet-switch
Industriële 2Fiber 1RJ45 Gigabit Ethernet-switch
Industriële 2Fiber 1RJ45 Gigabit Ethernet-switch

Industriële 2Fiber 1RJ45 Gigabit Ethernet-switch

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN321-2

    Ethernet Port QTY: 1

    Fiber Type: Dual Fiber, Multi Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 2km

    Power Supply: 12-48VDC Or 24VAC

    MTBF: 100,000hours

    Working Temperature: 100,000hours

    Dimension: 140mm(D)×110mm(W)×40mm(H)

    Weight: 1kg

    Warranty: 5Years

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10/100 / 1000Mbps

    Protection Level: IP40

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: Shenzhen, China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

Overzicht


· Twisted pair tot 100 meter lang, multimode glasvezel tot 2 kilometer (full duplex);

De N-net NT-IN321-2 is een industriële Gigabit Ethernet-switch met 2Fiber-poort en 1RJ45-poort, met glasvezelredundantie die kan worden toegepast op de uiterste randen van uw netwerk.

· 6 LED-indicatoren: Power, TX 100, TX Link / Act, FX 100, FX Link / Act, FDX / Col;

Deze industriële Gigabit Ethernet-switch biedt ook dubbele 12 ~ 48 VDC-voedingsingangen redundan,

Het is gemakkelijk om de werkstatus van de transceiver te volgen en de oorzaak van de storing te bepalen;
·: AC100 ~ 265V / DC5V schakelende voeding;

als één voedingsingang uitvalt, kan de schakelaar automatisch naar de tweede voedingsingang vallen. Met IP40 bescherming,

· Afmeting zendontvanger: externe voeding 70 × 26 × 93 mm; ingebouwde 120 × 30 × 140 mm.
Categorie-editor
Volgens de classificatie van vezeleigenschappen kunnen vezelzendontvangers worden onderverdeeld in multimode vezelzendontvangers en single-mode vezelzendontvangers.

je kunt het gebruiken in koud, verzengende hitte, vuil, outdoor omgevingen met extreme temperaturen van -40 ° C tot + 85 ° C.



Kenmerken


1. Dual fiber poort redundantie beschikbaar met DIP-switch

2. Ingebouwde efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te verminderen

3. Ondersteund protocol: IEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX / FX, IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z

5. 10/100 / 1000Base-TX kan automatisch de directe lijn en cross-line identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, schakelaars, HUB en andere Ethernet-apparaten

6. Neem het store-and-forward-mechanisme om pakketverlies en foutframes te voorkomen

7. Deze industriële switch biedt vier onafhankelijke 10 M / 100 Mbps / 1000 Mbps zelfaanpassende twisted pair-poorten; realiseer redundantie van Ethernet-poorten en toegang voor meerdere gebruikers.

8. Ondersteuning van maximaal 1536 bytes pakket.

9. Deze industriële vezelschakelaar ondersteunt full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus

10. 12V - 48V DC of 24V AC voedingsingang, redundante voeding en bescherming tegen omgekeerde polariteit

11. -40 tot 80 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan een verscheidenheid aan complexe omgevingen

12. IP40 standaard beschermingsbehuizing.

13. Deze industriële Ethernet-switch ondersteunt ESD-bescherming op Ethernet-poort en EFT-bescherming.

14. Eenvoudige installatie, DIN-rail of paneel te monteren.

15. Dual fiber multi mode, single mode en WDM single mode glasvezel compatibel.

16. Ondersteuning POE voeding tot 25,5 W (optioneel)

17. 12 Gbps backplane bandbreedte, 1 k MAC-adres automatisch leren en 512 kb interne cache voor gegevensbuffer



Specificatie


Parameter

Specification

Design Level

Industrial IP40 design standards

Access mode

10/100/1000Mbps

Protocols

IEEE802.3 10Base-T,IEEE802.3u 100Base-TX,IEEE802.3ab 1000Base-T,

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX,IEEE802.3x Flow Control.IEEE802.3at PSE

Wavelength

850nm/1310nm/1550nm

Transmission distance

Dual-fiber multi-mode:500m

Single fiber single mode: 20/40/60/80/100km

Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100km

Category-5 twisted pairs: 100m EIA 568A/B

Port

1 RJ45 ports:

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

2 optical ports:

Multi-mode :SC/FC/LC/ST(50/125, 62.5/125μm)

Single mode : SC/FC/LC/ST (9/125μm)

Conversion

Store and Forward

MAC

1K

Buffer space

512Kb

Flow control

Full duplex: flow control;

Half duplex: back pressure

Time-delay

Store and Forward: max. 9.6μs

BER

<10-9

MTBF

50,000 hours

LED indicator

Power Supply : PWR 1,PWR 2

POE at UTP port: POE1

Fiber Port: F1,F2

Power supply

Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

Power consumption

<5W (without PSE function)

Storage humidity

5%~90% non-condensing

Operating humidity

5%~90% non-condensing

Operating temperature

-40~85℃ 

Storage Temperature

-40~80℃

Dimension

140mm(D)×110mm(W)×40mm(H)

Weight



Certificatie


EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS


Product Categorie : Industriële Ethernet-switch > Industriële Gigabit Ethernet-switch

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong