Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële Ethernet-switch > Industriële Gigabit Ethernet-switch > Onbeheerde industriële gigabit Ethernet-switch SM 20KM

Onbeheerde industriële gigabit Ethernet-switch SM 20KM

Onbeheerde industriële gigabit Ethernet-switch SM 20KM

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 10 dagen
Download:

Basis informatie

    Model:  NT-IN314S-20

    Power Supply: 12 ~ 48VDC/24VAC

    MTBF: 50,000 Hours

    Working Temperature: -40~80ºC

    Dimension: 155mm (W)×125mm (D)×50 Mm (H)

    Warranty: 5 Years

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Ethernet Port QTY: 4

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10/100 / 1000Mbps

Additional Info

    verpakkingen: 14 stuks in een doos met maat 48 * 36 * 39cm

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Guangzhou,Shanghai

Beschrijving

Overzicht


Multimode glasvezelzendontvangers

N-net NT-IN314S-20 is een industriële Gigabit Ethernet-switch met 4-poorts 10/100 / 1000BASE-TX-poorten en één poort 1000Base-FX.

Dual-fiber multi-mode high-performance 10 / 100Mbit adaptieve glasvezel transceiver (foto-elektrische converter), met adresfiltering, netwerksegmentatie en intelligente alarmfuncties, die de efficiëntie van het netwerk en de betrouwbaarheid van het netwerk kunnen verbeteren.

Een rigoureus industrieel ontwerp maakt zijn stabiliteit, bruikbaarheid met basisbescherming, waardoor het flexibel genoeg is voor Ethernet-uitbreiding in ruwe industriële omgevingen.

Het kan een snelle interconnectie op afstand tot 5 kilometer realiseren zonder datanetwerk voor computergegevens. De productprestaties zijn stabiel en betrouwbaar, het ontwerp voldoet aan de Ethernet-standaard en heeft bliksembeveiligingsmaatregelen.

N-net NT-IN314S-20 Industriële Gigabit Ethernet-switch maakt een eenvoudige netwerkconfiguratie op een Plug & Play-manier mogelijk. Daarom besluiten veel eindgebruikers om over te stappen van veldbusautomatisering naar moderne Ethernet-technologie.

Het is met name geschikt voor verschillende breedband-datanetwerken zoals telecommunicatie, kabel-tv, spoorwegen, militaire, financiële zekerheden, douane, burgerluchtvaart, zeevervoer, elektriciteit, waterbescherming en olievelden, evenals voor gebieden die een zeer betrouwbare datatransmissie vereisen of de oprichting van een speciaal IP-datatransmissienetwerk.

Bovendien levert deze migratie aanzienlijke kostenbesparingen op voor investeringen en werking van het netwerk.

Het is de meest ideale toepassingsapparatuur voor breedband campusnetwerk, breedband kabeltelevisienetwerk en intelligente breedbandgemeenschap fiber-to-the-building en fiber-to-the-home.

In principe is Gigabit Ethernet ideaal om de vereiste bandbreedte te bieden en om in realtime gegevens te verzenden voor automatisering in de kortste tijd. Reden naast de hoge bandbreedte is dat de latentietijd voor het doorsturen van de datapakketten veel lager is.


Kenmerken


1.Ingebouwde efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te verminderen

2.Support-overeenkomst: IEEE802.3 10Base-T.IEEE802.3u 100Base-TX / FX.IEEE802.3ab 1000Base-T. IEEE802.3z 1000Base-SX / LX IEEE802.3x Flow Control. IEEE802.3at PSE

3.10 / 100 / 1000Base-TX kan automatisch de directe lijn en cross-line identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, schakelaars, HUB en andere Ethernet-apparaten

4.Het maakt gebruik van een store-and-forward-mechanisme om pakketverlies en foutframes te voorkomen

5. ondersteuning full-duplex flow control / half-duplex tegendruk modus

6. jumbo frames ondersteunen maximaal 9k bytes

7.12V tot 48V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundant vermogen en bescherming tegen omgekeerde polariteit

11.-40 tot 80 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan een verscheidenheid aan complexe omgevingen

12.IP40 bescherming standaard behuizing

13.Power-poort en Ethernet-poort ondersteunt ESD-bescherming en EFT-bescherming

14.DIN rail- en paneelmontage voor efficiënt gebruik

15.Support Dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode fiber-poort selectie, breidde de behoeften van gebruikers uit

16,12 GBPS backplane-bandbreedte, 1 k MAC-adres automatisch leren en 1 MB interne cache voor gegevensbuffer

17. ondersteuning POE voeding tot 25.5W (optioneel)


Certificatie


EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS

Toepassing


Industrial gigabit Switch


Verpakking

Industrial gigabitSwitchIndustrial gigabit Ethernet SwitchIndustrial gigabit Ethernet SwitchIndustrial gigabit Ethernet Switch




Product Categorie : Industriële Ethernet-switch > Industriële Gigabit Ethernet-switch

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong