Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële media-omzetter > Industriële Gigabit Media Converter > Industriële media-omzetter 10/100 / 1000M

Industriële media-omzetter 10/100 / 1000M
Industriële media-omzetter 10/100 / 1000M

Industriële media-omzetter 10/100 / 1000M

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN311

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10/100 / 1000Mbps

    Working Temperature: -40-85 Degree

    Warranty: 5 Years

    MTBF: 100000 Hours

    Ethernet Port QTY: 1

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Protection Level: IP40

    Power Supply: DC24V

    Dimension: 155mm(Length)125mm(Wide)50mm(Height)

    Weight: 1.2KG

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    GS-code: 8517622990

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

Overzicht


NT-IN311-series zijn 10/100 / 1000Base-TX naar 1000Base-SX / LX Industrial Gigabit Media Converter. Het verlengt de transmissieafstand van het netwerk tot 100 km via de glasvezelpoort, en de UTP-poort kan worden gebruikt bij een toepassing van 10M, 100M en 1000M. Deze serie is verpakt in een speciale compacte IP40-metalen behuizing die zowel DIN-rail- als paneelmontage mogelijk maakt voor eenvoudige installatie bij schakelkast. Het accepteert een geïntegreerde voeding met een breed scala aan spanningen voor wereldwijde bediening. Het kan ook worden uitgerust met dual-redundante, omkeerbare polariteit 12V DC tot 48 V DC voedingsingangen voor toepassingen met hoge beschikbaarheid die dubbele of secundaire voedingsingangen vereisen. Deze industriële Media Converter voldeed aan IEEE 802.3at High Power over Ethernet-technologie (optioneel). Het is neerwaartse compatibiliteit met 802.3af PoE-standaarden om gebruikers in staat te stellen op een flexibele manier standaard en krachtige apparaten tegelijk in te zetten zonder dat een softwareconfiguratie nodig is. Met Data en Power over Ethernet van één apparaat zal de NT-IN311 industriële media-omzetterreeks de inzet van kabels verminderen en de noodzaak voor speciale stopcontacten aan de muur, het plafond of op een andere onbereikbare plaats overbodig maken.

Kenmerken


  1. Ingebouwde, efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te reduceren
  2. Standaard: IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX / FX, IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX / LX, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at PSE
  3. 10/100 / 1000Base-TX kan automatisch de directe lijn (MDI) en cross-line (MDIX) identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, schakelaars, HUB en andere Ethernet-apparaten
  4. Het past store-and-forward-mechanisme toe om pakketverlies en foutframes te voorkomen
  5. Ondersteuning draadtransmissie en full-duplex stroomregeling / half-duplex tegendrukmodus
  6. Jumbo-frames ondersteunen maximaal 1536 bytes
  7. 12V tot 48V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundante voeding en bescherming tegen omgekeerde polariteit
  8. -40 tot 80 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan verschillende complexe omgevingen
  9. IP40 beschermingsstandaard voor huisvesting
  10. Stroompoort en Ethernet-poort ondersteunen ESD-bescherming en EFT-bescherming
  11. DIN-rail en paneelmontage voor eenvoudige installatie.
  12. Ondersteuning Dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode glasvezel poort selectie, uitgebreid de behoeften van gebruikers
  13. Ondersteunt POE-voeding tot 25,5 W (optioneel)
  14. Ondersteuning SFP-glasvezelmodule


bestek

 Parameter

 Specifications

 Design Level

 Industrial grade IP40 design standards

 Access mode

 10/100/1000Mbps

 Standard

  IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX/FX, IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX/LX, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at PSE

 Wavelength

 850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:500km

 Single fiber single mode:20/40/60/80km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100km

 Category-5 twisted pairs:100m

 Port

 One RJ45 port: 

   Connecting STP/UTP category-5/6 twisted pairs, EIA568A/B

 One optical port: 

   Multi-mode :SC/FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC/FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion mechanism

 Store and Forward

 MAC address table

 1K

 Buffer space

 Built in 512Kb RAM for data buffer

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hours

 LED indicator

 Power Supply : PWR 1 , PWR 2

 UTP Port: POE, L/A ,1000

 Fiber Port: SD

 Power supply

 Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

  6-PIN Terminals, Redundant dual power

 Power consumption

 <4W (without PSE function)

 Operating temperature

 -40~80ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -40~85ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 140mm (W)×110mm (D)×40 mm (H)

 Weight

 


Toepassing

Industrial gigabit media converter


Product Categorie : Industriële media-omzetter > Industriële Gigabit Media Converter

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong