Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële media-omzetter > Industriële Gigabit Media Converter > 24 SFP-poorten Managed Ethernet-switch

24 SFP-poorten Managed Ethernet-switch

24 SFP-poorten Managed Ethernet-switch

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-35M24F4GC

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10/100 / 1000Mbps

    ports: 24

    Rate: 10/100Mbps

    Uplink Port: 4 Gigabit Combo Ports

    Downlink Port: 24 SFP Ports

    Transmission Distance: Up To 120km

    Working Temperature: -20~+70 Degree

    MTBF: 100000 Hours

    Warranty: 3 Years

Additional Info

    verpakkingen: karton

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: China,Shenzhen

Beschrijving

N-net 24 SFP-poorten Managed Ethernet-switch


Daarom is de praktijk van veel bedrijven dat het backbone-netwerk optische vezel is en dat het transmissiemedium van het interne LAN over het algemeen koperdraad en twisted pair is.

De NT-35M24F4GC Ethernet-switch is een hoogwaardige, netwerkbeheer optionele L2 managed switch.

Maar hoe sluit u het LAN aan op het glasvezel-backbone-netwerk? Dit vereist conversie tussen verschillende poorten, verschillende lineaire vormen en verschillende optische vezels om de linkkwaliteit te garanderen.
Gebaseerd op een industriële netwerkspecifieke schakelchip als kern, is de belangrijkste toepassing ondersteuning te bieden voor Ethernet-tweelaagsuitwisseling voor de bouw van het campusnetwerk, of met de speciale software (optioneel, authenticatie en facturering) voor Ethernet-toegang of celbreedbandaggregatie apparatuur.

Glasvezel-transceiver is een ethernettransmissie-mediaconversie-eenheid die korte-afstands twisted pair elektrische signalen en lange-afstand optische signalen uitwisselt. Het wordt op veel plaatsen ook een foto-elektrische converter of vezelconverter genoemd. ).

Ondersteuning van 24 100Base-FX SFP-interface en 4 Gigabit uplink COMBO-poort (glasvezelpoort en Ethernet-poort is optioneel).

Om het simpel te zeggen: het ene uiteinde van de single-mode glasvezelzendontvanger is aangesloten op het optische transmissiesysteem en het andere uiteinde (gebruikersuiteinde) komt uit met een 10 / 100M Ethernet-interface. Het belangrijkste principe is om communicatie te bereiken door middel van foto-elektrische koppeling, en er is niets aan het signaalcoderingsformaat. Verscheidenheid.

Deze 24-poorts glasvezelswitch kan worden toegepast op het campusnetwerk, bedrijfsnetwerk en residentiële gemeenschappen, breedbandtoegang op internet, een klein kantoornetwerk, een applicatie voor netwerkvideobewaking, om te voldoen aan de lange-afstandsbehoeften voor multi-user toegang via een paar of een glasvezelbus worden vereenvoudigd, de toegangslaag van de netwerkstructuur, waardoor investeringen in apparatuur worden bespaard, zal de netwerkcyclus aanzienlijk verkorten en de bouwkosten en onderhoudskosten verlagen, kostenefficiënte toegangsoplossingen voor optische vezels.


Beheerde Fast Ethernet Switch- functies



  1. 24x 10/100 Mbps downlink glasvezel Ethernet-poorten, 2x 10/100/1000 Mbps uplink Ethernet-poorten en 2x 1000 Mbps uplink SFP-poorten of 4x 1000 M Gigabit Ethernet COMBO-poorten
  2. IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3x, IEEE802.3z
  3. compatibel met verschillende Ethernet-apparaten
  4. Ondersteuning van L2 + Switching-functies, waaronder 802.1Q VLAN, Port Mirroring, Port-isolatie, IGMP Snooping,
  5. DHCP Snooping, DHCP Relay, LACP, IP Source Guard, ARP-inspectie, ACL's etc.
  6. Store-and-forward-mechanisme wordt gebruikt om pakketverlies en foutframes te voorkomen
  7. Ondersteuning voor tree STP (802.1D) en RSTP (802.1W) en MSTP (802.1S)
  8. Ondersteuning van IP / Port / Mac-binding.
  9. Jumbo-frames ondersteunen maximaal 9,6K kilobtyes
  10. Ondersteuning van verbeterd beheer via WEB, CLI, SSH, SNMP.
  11. Ingebouwde 1U-rackvoedingsserie, eenvoudige installatie





Instructie


1. Front board hebben 33 poorten, bieden 24x 10 / 100Mbps downlink glasvezel Ethernet-poorten, 2x 10/100 / 1000Mbps uplink Ethernet-poorten of 2x 1000Mbps uplink SFP-poorten; of 4x 1000M Gigabit Ethernet COMBO-poorten, en 1x

2. Status LED-indicator:

Vermogen: 1 groen lampje geeft aan dat de voeding normaal werkt;

Ethernet: 28 groene lampjes geven aan dat de Ethernet Link en Act

Ethernet: 28 groene lampjes geven aan dat de Ethernet-snelheid.


Installatie stap

Controleer a.u.b. het apparaat en de accessoires voor de installatie, neem contact op met uw leverancier als er iets ontbreekt.

1. Vezelschakelaar 1PCS

2. Gebruikershandleiding 1PCS

◆ Schakel de signaalbron en de stroom van het apparaat uit voordat u het installeert; installatie met stroom kan het apparaat beschadigen;

◆ Gebruik 24 netwerkkabels om 24 industriële switches aan te sluiten op de 1 ~ 24 glasvezelpoort van de Ethernet-switch;

◆ Gebruik een netwerkkabel om de UPLINK-poort van de Ethernet-switch aan te sluiten op een NVR of ander apparaat;

◆ Ethernet-switch verbinden met voedingsadapter;

◆ Controleer of de installatie correct is en het apparaat goed is, zorg ervoor dat alle verbindingen betrouwbaar zijn en de stroom voor het systeem;

◆ Zorg ervoor dat elk netwerkapparaat voeding heeft en normaal werkt.

Beheerde 10 / 100M Ethernet Switch-applicatie

SFP port managed ethernet switch

Toepassing 2

SFP port managed ethernet switch


order informatie


Model

Description

NT-35M16F4GC

Fast Ethernet fiber Switch, (16) 10/100Mbps downlink fiber Ethernet Ports, (4) 10/100/1000Mbps uplink Ethernet Ports, and (4) 1000Mbps uplink SFP Ports.

NT-35M24F4GC

Fast Ethernet fiber Switch, (24) 10/100Mbps downlink fiber Ethernet Ports, (4) 10/100/1000Mbps uplink Ethernet Ports, and (4) 1000Mbps uplink SFP Ports,


Product Categorie : Industriële media-omzetter > Industriële Gigabit Media Converter

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong