Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële media-omzetter > Industriële Gigabit Media Converter > Onbeheerde gigabit industriële Ethernet-switch MM

Onbeheerde gigabit industriële Ethernet-switch MM
Onbeheerde gigabit industriële Ethernet-switch MM
Onbeheerde gigabit industriële Ethernet-switch MM
Onbeheerde gigabit industriële Ethernet-switch MM
Onbeheerde gigabit industriële Ethernet-switch MM

Onbeheerde gigabit industriële Ethernet-switch MM

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 7 dagen
Download:

Basis informatie

    Model: NT-IN311

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Ethernet Port QTY: 1

    Fiber Type: Dual Fiber, Multi Mode

    Connector Type: SC

    Distance: 550m

    Power Supply: DC24V

    MTBF: 100000 Hours

    Working Temperature: -40℃-80℃

    Dimension: 155mm(length)×125mm(wide)×50mm(height)

    Warranty: 5 Years

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10/100 / 1000Mbps

    Wavelength: 850nm

    Weight: 1.2KG

Additional Info

    verpakkingen: 14 stuks in een doos met de afmeting 48 * 36 * 39cm

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8517622990

    Haven: Shezhen,Shanghai,Guangzhou

Beschrijving

Overzicht


N-net NT-IN311 is industriële Gigabit Media Converter met 10 / 100Base-Tx en 100Base Fx. Het is bij uitstek geschikt voor het aansluiten van Ethernet-compatibele industriële en beveiligingsapparatuur en kan optioneel worden geconfigureerd met geavanceerde Ethernet-communicatiefuncties.

N-net NT-IN311 Industrial Media Converter ondersteunt tot 4000 MAC-adressen en maakt gebruik van geavanceerde IEEE 802.3 Fast Ethernet 10 / 100BaseTX-schakeltechnologie om netwerkbotsingen te elimineren en het netwerkdeterminisme te vergroten. Een high-speed processor en backplane zorgen voor uitstekende doorvoerprestaties.

N-net NT-IN311 Industriële Media Converter vereist geen installatie tenzij de geavanceerde poortfuncties worden gebruikt. De zestien 10 / 100BaseTX-poorten zijn automatische detectie en automatische configuratie. Elke poort onderhandelt automatisch voor maximale snelheid en prestaties standaard. Tweekleurige LED's worden meegeleverd om de linkstatus, verbindingssnelheid en activiteit van elke poort weer te geven, evenals de status van de stroom aan / uit.


Kenmerken


1. Ingebouwde efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te reduceren

2. Standaard: IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX / FX, IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX / LX, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at PSE

3. 10/100 / 1000Base-TX kan automatisch de directe lijn (MDI) en cross-line (MDIX) identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, schakelaars, HUB en andere Ethernet-apparaten

4. Deze industriële Gigabit Media Converter Niet- beheerde gigabit industriële Ethernet-switch MM past store-and-forward-mechanisme toe om pakketverlies en foutframes te voorkomen

5. Ondersteuning draadtransmissie en full-duplex stroomregeling / half-duplex tegendrukmodus

6. Jumbo-frames ondersteunen maximaal 1536 bytes

7. 12V tot 52V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundante voeding en bescherming tegen omgekeerde polariteit

8. -40 tot 80 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan een verscheidenheid van complexe omgevingen

9. IP40 beschermingsnorm voor huisvesting

10. Power-poort en Ethernet-poort ondersteunt ESD-bescherming en EFT-bescherming

11. DIN-rail en paneelmontage voor eenvoudige installatie.

12. Ondersteuning Dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode fiber poort selectie, uitgebreid de behoeften van gebruikers


Packaging


Industrial Ethernet switch

Industrial Ethernet switch

Industrial Ethernet switch

Industrial Ethernet switch


Product Categorie : Industriële media-omzetter > Industriële Gigabit Media Converter

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong