Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële media-omzetter > Industriële Gigabit POE Media Converter > Industriële snelle Ethernet-converter

Industriële snelle Ethernet-converter
Industriële snelle Ethernet-converter

Industriële snelle Ethernet-converter

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN312-2POE

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10/100 / 1000Mbps

    Ethernet Port QTY: 2

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km

    Protection Level: IP40

    Power Supply: DC24V

    MTBF: 100000 Hours

    Working Temperature: -40-85 Degree

    Dimension: 155mm(Length)*125mm(Wide)*50mm(Height)

    Weight: 1.2KG

    Warranty: 5 Years

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

Overzicht

NT-IN 312 Industriële Gigabit POE Media Converter-series zijn 2-poorts 10/100 / 1000Base-TX naar 1000Base-SX / LX industriële gigabit glasvezelconverter. Het verlengt de transmissieafstand van het netwerk tot 100 km via de glasvezelpoort en de UTP-poort kan werken bij een toepassing van 10M, 100M, 1000M.

NT-IN 312 Industrial Media Converter-reeks is verpakt in een speciale compacte IP40-metalen behuizing die zowel DIN-rail- als paneelmontage mogelijk maakt voor eenvoudige installatie in de schakelkast. Het biedt een geïntegreerde voeding met een breed scala aan spanningen voor wereldwijde bediening. Het biedt ook dual-redundante, omkeerbare polariteit 12V DC tot 48 V DC voedingsingangen voor toepassingen met hoge beschikbaarheid waarvoor dubbele of back-up voedingsingangen nodig zijn.

NT-IN312 Industriële Gigabit Media Converter-serie voldoet aan IEEE 802.3at High Power over Ethernet-technologie (optioneel). Het is neerwaartse compatibiliteit met 802.3af PoE-standaarden om gebruikers in staat te stellen op een flexibele manier standaard en krachtige apparaten tegelijk in te zetten zonder dat een softwareconfiguratie nodig is. Met Data en Power over Ethernet van één apparaat zal de NT-IN312 Industrial Media Converter-reeks de inzet van kabels verminderen en de noodzaak voor speciale stopcontacten op de muur, het plafond of op een onbereikbare plaats overbodig maken.


Kenmerken

  1. Ingebouwde, efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te reduceren
  2. Standaard: IEEE802.3 10Base-T.IEEE802.3u 100Base-TX / FX.IEEE802.3ab 1000Base-T. IEEE802.3z 1000Base-SX / LX.IEEE802.3x Flow Control. IEEE802.3at PSE 10/100 / 1000Base-TX kan automatisch de directe lijn (MDI) en cross-line (MDIX) identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, schakelaars, HUB en andere Ethernet-apparaten
  3. Deze industriële snelle Ethernet-converter past een store-and-forward-mechanisme toe om pakketverlies en foutframes te voorkomen
  4. Ondersteunt doorgesneden transmissie en full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus
  5. Jumbo-frames ondersteunen maximaal 1536 bytes
  6. 12V tot 48V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundante voeding en bescherming tegen omgekeerde polariteit
  7. -40 tot 80 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan verschillende complexe omgevingen
  8. IP40 beschermingsstandaard voor huisvesting
  9. Ondersteuning van Ethernet ESD-bescherming en DC-kracht EFT-bescherming
  10. DIN-rail en paneelmontage voor eenvoudige installatie
  11. Ondersteuning Dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode glasvezel poort selectie, uitgebreid de behoeften van gebruikers
  12. 12 G-wisselaar, 1K MAC-adres automatische leertabel en 512 kb interne databuffer
  13. Ondersteunt max. Naar 2 PSE-poorten en elke poort kan stroom leveren tot 25,5 W (optioneel)
  14. Ondersteuning SFP-glasvezelmodule

bestek

 Parameter

  Specifications

 Design Level

 Industrial grade IP40 design standards

 Access mode

 10/100/1000Mbps

 Standard

  IEEE802.3 10Base-T.IEEE802.3u 100Base-TX/FX.IEEE802.3ab 1000Base-T.

  IEEE802.3z 1000Base-SX/LX.IEEE802.3x Flow Control. IEEE802.3at PSE

 Wavelength

 850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:500km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 Two RJ45 ports: 

   Connecting STP/UTP category-5/6 twisted pairs, EIA568A/B

 One optical port: 

   Multi-mode :SC/FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC/FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion mechanism

 Store and Forward

 MAC address table

 1K

 Buffer space

 Built in 512Kb RAM for data buffer

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hours

 LED indicator

 Power Supply : PWR 1 , PWR 2

 (1~2)UTP Port: POE ,L/A ,1000

 Fiber Port: SD

 Power supply

 Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

  6-PIN Terminals, Redundant dual power

 Power consumption

 <5W (without PSE function)

 Operating temperature

 -40~80ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -40~85ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 140mm (W)×110mm (D)×40 mm (H)

 



certificaat


EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS


Productfoto


Industrial Media Converter

Product Categorie : Industriële media-omzetter > Industriële Gigabit POE Media Converter

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong