Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële media-omzetter > Industriële Gigabit POE Media Converter > industriële gigabit POE-mediaconverter

industriële gigabit POE-mediaconverter
industriële gigabit POE-mediaconverter

industriële gigabit POE-mediaconverter

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 3 dagen

Basis informatie

    Model: NT-IN311-1POE

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10/100 / 1000Mbps

    Ethernet Port QTY: 1

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Protection Level: IP40

    Power Supply: DC24V

    MTBF: 100000 Hours

    Working Temperature: -40-85 Degree

    Dimension: 155mm(Length)*125mm(Wide)*50mm(Height)

    Weight: 1.2KG

    Warranty: 5 Years

Additional Info

    verpakkingen: Karton

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8517622990

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

Overzicht


POE power fiber transceiver, 10/100 / 1000M Ethernet voeding POE (PSE) fiber transceiver.

NT-IN311 Industriële Gigabit POE Media Converter-series zijn 10/100 / 1000Base-TX tot 1000Base-SX / LX Industriële Gigabit Fiber Converter.

Belangrijkste kenmerken: 10/100 / 1000Base-TX UTP 1000Base-FX glasvezelmediaconversie. PoE PSE compatibel met IEEE802.3af-standaard.

Het vergroot de transmissieafstand van het netwerk tot 100 km via de glasvezelpoort en de UTP-poort kan werken op een toepassing van 10M, 100M en 1000M.

Belangrijkste kenmerken: 10/100 / 1000Base-TX UTP 1000Base-FX glasvezelmediaconversie. PoE PSE compatibel met IEEE802.3af-standaard.

NT-IN311 Industriële Gigabit POE Media Converter- serie is verpakt in een speciale compacte IP40 metalen behuizing die montage op DIN-rail of paneel mogelijk maakt voor eenvoudige installatie aan de schakelkast.

Chinese naam POE power fiber transceiver belangrijkste kenmerken overstroombeveiliging, etc.

Het accepteert een geïntegreerde voeding met een breed scala aan spanningen voor wereldwijd gebruik.

De FR220-serie is een 1000BASE-FX 10/100 / 1000Base-TX (kan ook worden geforceerd naar 100BASE-FX) mediaconvertor, waarmee eenvoudig twee soorten netwerksegmenten kunnen worden aangesloten.

Het kan ook worden uitgerust met dual-redundante, omkeerbare polariteit 12V DC tot 48V DC voedingsingangen voor toepassingen met hoge beschikbaarheid die dubbele of back-up voedingsingangen vereisen.

De AC / DC-gevoede PoE-mediaconverter die voldoet aan de IEEE802.3af-standaard is een voedingsapparatuur (PSE), die een glasvezelverbinding (of een ander voltage) voeding en 48V overgedragen gegevens combineert om een ​​voeding te leveren die voldoet aan IEEE802. 3af voedingsapparatuur (PD), CAT5 UTP-kabel (kabellengte tot 100 meter / 330 feets).

De NT-IN311 Industrial Media Converter- serie voldoet aan de IEEE 802.3at High Power over Ethernet-technologie (optioneel). Het is neerwaarts compatibel met 802.3af PoE-standaarden, zodat gebruikers flexibel standaard- en krachtige apparaten tegelijkertijd kunnen inzetten zonder softwareconfiguratie. Met data en Power over Ethernet uit één unit, zal de NT-IN311 industriële Fibre Switch- serie het gebruik van kabels verminderen en de noodzaak van speciale stopcontacten aan de muur, het plafond of een onbereikbare plaats elimineren.

Voorzien zijn van



  1. Ingebouwde efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te verminderen
  2. Standaard : IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX / FX, IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX / LX, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at PSE
  3. 10/100 / 1000Base-TX kan automatisch de direct-line (MDI) en cross-line (MDIX) identificeren, is compatibel met verschillende kaarten, schakelaars, HUB en andere Ethernet-apparaten
  4. Het past een store-and-forward-mechanisme toe om pakketverlies en foutframes te voorkomen
  5. Ondersteuning van draadsnelheidstransmissie en full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus
  6. Jumbo-frames ondersteunen maximaal 1536 bytes
  7. 12V tot 48V DC of 24V AC Brede voedingsingang, redundant vermogen en bescherming tegen omgekeerde polariteit
  8. -40 tot 80 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan een verscheidenheid aan complexe omgevingen
  9. Beschermingsstandaard IP40 voor behuizing
  10. Voedingspoort en Ethernet-poort ondersteunen ESD-bescherming en EFT-bescherming
  11. DIN-rail en paneelmontage voor eenvoudige installatie.
  12. Ondersteuning voor dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode fiber-poort selectie, breidde de behoeften van gebruikers uit
  13. Ondersteuning van POE-voeding tot 25,5 W (optioneel)
  14. Ondersteuning van SFP-glasvezelmodule



Specificaties

 Parameter

 Specifications

 Design Level

 Industrial grade IP40 design standards

 Access mode

 10/100/1000Mbps

 Standard

  IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX/FX, IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX/LX, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at PSE

 Wavelength

 850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:500km

 Single fiber single mode:20/40/60/80km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100km

 Category-5 twisted pairs:100m

 Port

 One RJ45 port: 

   Connecting STP/UTP category-5/6 twisted pairs, EIA568A/B

 One optical port: 

   Multi-mode :SC/FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC/FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion mechanism

 Store and Forward

 MAC address table

 1K

 Buffer space

 Built in 512Kb RAM for data buffer

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hours

 LED indicator

 Power Supply : PWR 1 , PWR 2

 UTP Port: POE, L/A ,1000

 Fiber Port: SD

 Power supply

 Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

  6-PIN Terminals, Redundant dual power

 Power consumption

 <4W (without PSE function)

 Operating temperature

 -40~80ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -40~85ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 140mm (W)×110mm (D)×40 mm (H)


Ap plicatie

Industrial Gigabit POE Switch


Product Categorie : Industriële media-omzetter > Industriële Gigabit POE Media Converter

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong