http://nl.nnetswitch.com
Thuis > Product List > Industriële media-omzetter
Product Categorie
online service
contact opnemen

Industriële media-omzetter

Product categorie van Industriële media-omzetter, we zijn gespecialiseerde fabrikanten uit China, Industriële Fast Media Converter, Industriële snelle POE Media Converter leveranciers / fabriek, groothandel van hoge kwaliteit producten van de Industriële Gigabit Media Converter R & D en productie, hebben wij de perfecte after-sales service en technische ondersteuning. Verheug u op uw medewerking!
Meer

Industriële Fast Media Converter

Meer

Industriële snelle POE Media Converter

Meer

Industriële Gigabit Media Converter

Meer

Industriële Gigabit POE Media Converter

China Industriële media-omzetter Leveranciers
Industriële mediaconverters om ethernet op glasvezel aan te sluiten. Voor toepassingen waar u tussen 10 / 100BaseTX of 1000BaseTX en glasvezel moet converteren, levert N-NET een reeks industriële Ethernet-naar-vezelmediaconverters (POE optioneel). Ontworpen voor gebruik in veeleisende omgevingen, ondersteunt ons assortiment Ethernet-mediaconverters 10/100 / 1000Mbit koper en 100 / 1000Mbit multimode of single mode glasvezelverbindingen. Al onze media-omzetters bieden Far End Fault Indication (FEFI) in de vorm van automatische LLF (Link Loss Forwarding) om ervoor te zorgen dat wijzigingen in de linkstatus worden doorgezet. Ondersteuning van L2 + -schakelfuncties, waaronder 802.1Q VLAN, mirroring, poortisolatie, IGMP-snooping, DHCP-snooping, LLDP, POE + management, IP Source Guard, ARP-inspectie, ACL's enz.
Communiceren met de leverancier?leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier