Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële Ethernet-switch > Industriële Ring Ethernet-switch > Beheerde Gigabit industriële Ring Ethernet POE-switch

Beheerde Gigabit industriële Ring Ethernet POE-switch
Beheerde Gigabit industriële Ring Ethernet POE-switch
Beheerde Gigabit industriële Ring Ethernet POE-switch
Beheerde Gigabit industriële Ring Ethernet POE-switch
Beheerde Gigabit industriële Ring Ethernet POE-switch

Beheerde Gigabit industriële Ring Ethernet POE-switch

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 10 dagen

Basis informatie

    Model: NT-MIN328-AF8

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Ethernet Port QTY: 8

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km, 550m

    Power Supply: DC24V

    MTBF: 100000 Hours

    Dimension: 155mm(length)×125mm(wide)×50mm(height)

    Weight: 1.2KG

    Warranty: 5 Years

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 10/100 / 1000Mbps

    Working Temperature: -40-85 Degree

    Connector Type: LC

Additional Info

    verpakkingen: 14 stuks in een doos met maat 48 * 36 * 39cm

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

N-net industriële Ring Ethernet-switch


De ringnetwerkredundantie verwijst naar of de switch het netwerk ondersteunt wanneer de kabelverbinding wordt onderbroken, de switch deze informatie ontvangt, de back-uppoort activeert en de netwerkcommunicatie herstelt naar normaal gebruik.

N-net NT-MIN328-AF8 is een web-managed gigabit industrieel ringnetwerk Ethernet POE-switch met 8 poorten 10/100 / 1000Base-Tx en 2 poorten 1000Base-FX.

Tegelijkertijd zijn de 7-poorts en 8-poorts losgekoppelde schakelaar in het netwerk, het relais gesloten en stuurt het indicatielampje een foutalarm naar de gebruiker.

Het ondersteunt POE-standaard IEEE802.3AF en IEEE802.3AT.

Nadat de kabel normaal is gerepareerd, keren de functie van het relais en de indicator terug naar de normale toestand.

Het wordt geleverd met een uitgebreide beheerfunctieset inclusief NT-ring, beheer VLAN, QoS, RMON, N: 1 poortspiegeling en lokaal waarschuwingslogboek.

In termen van leek kan de Ethernet-ringredundantietechnologie een andere goede communicatieverbinding mogelijk maken wanneer de communicatieverbinding mislukt, waardoor de betrouwbaarheid van netwerkcommunicatie aanzienlijk wordt verbeterd.

Deze serie is speciaal ontworpen om bestand te zijn tegen extreme temperaturen, trillingen en schokken. Perle IDS industriële Ethernet-schakelaars zijn ideaal voor de veeleisende omgevingen in fabrieks- en industriële automatisering, scheepvaart, spoor en intelligente transportsystemen (ITS's), olie en gas , mijnbouw en buitentoepassingen.


Kenmerken van industriële Ring Ethernet Switch


1. Industrial Switch-serie, speciaal ontworpen voor zware industriële omgevingen.

2. L2 + -functies zorgen voor een betere beheersbaarheid, beveiliging, QoS en prestaties.

3. Ondersteuning L2 + Switching-functies, waaronder 802.1Q VLAN, Mirroring, Port isolatie, IGMP

Snooping, DHCP Snooping, LLDP, POE + -beheer, IP Source Guard, ARP-inspectie, ACL's enz.

4. Ondersteuning van tree STP (802.1D) en RSTP (802.1W).

5. Jumbo-frames ondersteunen tot 9,6K kilobtyes.

6. Ondersteuning van verbeterd beheer via WEB, CLI, TELNET, SSH, SNMP.

7. Ondersteuning kabel diagnose

8. IEEE 802.3af en 802.3at. Ondersteunt PoE-configuratiefunctie per poort

9. G.8032, ondersteuning <50ms industriële snelle ringbescherming

10. Gebruik van industrieel ontwerp: -40 ℃ ~ +80 ℃ werktemperatuur en redundante dubbele voedingsingang (46-54V DC)

11. Beschermingsgraad: IP40, aluminium chassis koeloppervlak ontwerp, geen ventilator, geen koelgat.


Industrial Ring Ethernet Switch Specificatie

technical parameter

Standard:IEEE802.3,IEEE802.3u, IEEE802.3ab ,IEEE802.3x, IEEE802.1D(STP),

IEEE802.1w(RSTP),IEEE802.1Q(VLAN Tagging),IEEE802.1p(QoS)

    Protocol:NT-Ring, IGMP v1/v2, GVRP, SNMP v1/v2/v3, DHCP Client, TFTP, SMTP, RMON, LLDP, HTTP, SSH, Telnet, SNTP Server/Client,.

Flow control:IEEE802.3x(Flow control).Back Pressure

function

   Switch function: POE+, RSTP, SNMP, QOS, 802.1Q VLAN, Port Trunking, Static multicast filtering, Bandwidth management, Broadcast storm, Port traffic statistics, Online upgrade, Upload and download profiles,User name login system, etc.

 

Interface

Giga RJ45 port:2X4 10/100/1000M 1000Base-T/1000Base-TX RJ45.

Giga Fiber  port:1X2 1000Base-X SFP fiber port.

Rs232 port number:1 RS-232  Control port, baud rate:57600bps

transmission distance

RJ45:100M(Standard CAT5/CAT5e cable)

Multimode fiber:1310nm,2KM

single mode fiber:1310nm,20/40/60Km

          1550nm,20/40/60/80/100/120Km

    Switch attribute

Gigabit forwarding speed:1.488Mpps

transmission mode:Store and forward.

System switching bandwidth:20G

MAC address table:8K

Buffer:1Mbit Frame buffer.

  LED indicator light

System indicator:SYS

Interface indicator:The green light is 1000M,Off is 100M. Yellow light is light and blink for port link-up status,Transmitting and receiving data,Off is link-down status.

Power Supply

Input voltage:46~54VDC

Input mode:Plug in type 6 core 5.08mm spacing terminal

Support redundancy function for dual power supply

 work environment

Operating temperature range:-40~75℃

Storage temperature range:-40~85℃

Outer case:IP40 protection grade, corrugated high strength metal case

Installation method: guide rail type.

Industriële Ring Ethernet Switch- verpakking


Industrial Ring Ethernet Switch

Industrial Ring Ethernet Switch

Industrial Ring Ethernet Switch

Industrial Ring Ethernet Switch


Product Categorie : Industriële Ethernet-switch > Industriële Ring Ethernet-switch

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong