Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Ethernet-switch > Managed Ethernet Switch > Gigabit 8-poorten Smart Managed Switch

Gigabit 8-poorten Smart Managed Switch
Gigabit 8-poorten Smart Managed Switch
Gigabit 8-poorten Smart Managed Switch
Gigabit 8-poorten Smart Managed Switch
Gigabit 8-poorten Smart Managed Switch

Gigabit 8-poorten Smart Managed Switch

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 5 dagen
Download:

Basis informatie

    Model: NT-MG2800SFP

    Overdrachtssnelheid: 10/100 / 1000Mbps

    Downlink Ports QTY: 8 Ethernet Ports

    Uplink Ports QTY: 2 SFP Ports

    Working Temperature: -20~70 Degree

    MTBF: 10000 Hours

    Warranty: 3 Years

    Ethernet Port QTY: 8

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

Additional Info

    verpakkingen: 14 stks per cartoon

    produktiviteit: 2000 pcs per day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 2000 pcs around 10-20 days

    Certificaat: ISO9000, CE, FCC

    GS-code: 8517622990

    Haven: China,Shenzhen

Beschrijving

N-net Gigabit 8-poorten Smart Managed Switch


NT-MG2800SFP is een web-smart beheerde gigabit-switch met 8 gigabit Ethernet-poorten en 2 gigabit SFP uplink-poorten. De Ethernet-switch beschikt over uitgebreide functies voor bediening, beheer en beheer (OAM) om netwerkbeheerders te helpen de last van onderhoud en probleemoplossing te verminderen. Kabeldiagnostiek geeft de status van Ethernet-kabels weer en lokaliseert de positie van kabelfouten op afstand, waardoor de ondersteuningskosten op locatie worden verlaagd. Deze gigabit-ethernetswitch biedt bekabelde Gigabit-sneltoegang voor campus- en metronetwerken. De switch kan bijna overal worden geïnstalleerd, inclusief desktops, apparatuurrekken en telecomkasten. De kleinere afmetingen zorgen voor een betere luchtstroom in beperkte ruimtes en maken het kabelbeheer ook eenvoudiger.


10/100 / 1000M functies voor netwerkswitching


Voldoet aan IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX / LX Ethernet-standaard

Auto-MDI / MDI-X-detectie op elke RJ-45-poort

Voorkomt pakketverlies met tegendruk (half-duplex) en 802.3x PAUZE framestroombesturing (Full-duplex)

8K MAC-adrestabel, automatisch leren van bronadres en veroudering

20 Gbps switch fabric, niet-blokkerende switcharchitectuur

9.6K Jumbo Frame-ondersteuning op alle snelheden (10/100/1000 Mbps)

Ondersteuning van poortgebaseerde en 802.1q VLAN-functie, tot 4096 VLAN-groepen
802.1w Rapid-Spanning Tree-protocolondersteuning
Linkaggregatie ondersteunt statische modus en LACP (802.3ad) - maximaal 5 trunkgroepen, elke trunk voor maximaal 10 poorten

IGMP-snooping - multicast-filtering


Managed Ethernet Switch-toepassing:

ethernet switch


Product Categorie : Ethernet-switch > Managed Ethernet Switch

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong