Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > POE Switch > Managed Gigabit Ethernet POE Switch > Beheerde 10/100 / 1000M Ethernet POE-switch

Beheerde 10/100 / 1000M Ethernet POE-switch
Beheerde 10/100 / 1000M Ethernet POE-switch

Beheerde 10/100 / 1000M Ethernet POE-switch

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-35MG16T2GF-AF16

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Ethernet Switch

    ports: 16

    Overdrachtssnelheid: 10/100 / 1000Mbps

    Ethernet Port QTY: 16

    Rate: 10/100/1000Mbps

    Downlink Port: 16 Ethernet Ports

    POE Port: 16

    POE Output Standard: AF/AT, Up To 60W Per Port

    Total Power Supply: 300W

    Working Temperature: -20~+70 Degree

    MTBF: 100000 Hours

    Warranty: 3 Years

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

    Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

    Connector Type: LC

    Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Uplink Port: 2 Gigabit SFP Ports

Additional Info

    verpakkingen: 4pcs / carton

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: China,Shenzhen

Beschrijving

N-net Beheerde 10/100 / 1000M Ethernet POE-schakelaar


NT-35MG16T2GF-AF16-serie PoE-schakelaar is gewijd aan de toepassing van videobewakingssysteem en netwerktechniek en -ontwerp. De beheerde gigabit-switch biedt 16 gigabit Ethernet-poorten en 2 gigabit SFP uplink-poorten . N-net 16 poorten PoE-switch in aggregatielaag, i t is een ideale oplossing voor toepassingen van draadloze AP, IP-telefoons, IP-camera's en IP HDMI TV-Muur van digital signage. Het kan worden beheerd via een Ethernet-poort met behulp van webgebaseerd beheer, geassocieerd met SNMP-agent. Met de SNMP-agent kan de netwerkbeheerder de switch op een efficiënte manier beheren, configureren en besturen. Het algemene netwerkbeheer is verbeterd om te voldoen aan de netwerkefficiëntie en om toepassingen met hoge bandbreedte mogelijk te maken.


Beheerde POE-schakelaar 16 poorten Functies


  1. Ingebouwde efficiënte schakelkern om flow control te implementeren en uitzendpakketten te verminderen

  2. Standaard compliance: IEEE802.3 Ethernet,

    IEEE802.3u Fast Ethernet,

    IEEE802.3ab Gigabit Ethernet

    IEEE802.3x stroomregeling,

    IEEE 802.1p QoS


  3. 10/100 / 1000Mbps auto-negotiation en auto MDI / MDI-X, compatibel met verschillende Ethernet-apparaten,

    Ondersteuning van L2 + Switching-functies, waaronder 802.1Q VLAN, Mirroring, poortisolatie, IGMPSnooping,

    DHCP Snooping, LLDP, POE + management, IP Source Guard, ARP inspectie, ACL's etc.


  4. Store-and-forward-mechanisme wordt gebruikt om pakketverlies en foutframes te voorkomen

  5. Ondersteuning voor boomstructuur STP (802.1D) en RSTP (802.1W).

  6. G.8032, ondersteunt <50ms industriële snelringbeveiliging

  7. Jumbo-frames ondersteunen maximaal 9,6 K kilobtys

  8. Ondersteuning kabel diagnose

  9. Ondersteuning verbeterd beheer via WEB, CLI, TELNET, SSH, SNMP.

  10. 0 ºC Tot 55 ºC bedrijfstemperatuur om te voldoen aan verschillende complexe omgevingen

  11. Koperen poorten ondersteunen ESD-bescherming

  12. Ondersteuning PoE-voeding tot maximaal 30 W per poort

  13. IEEE 802.3af en 802.3at. Ondersteunt per poort PoE-configuratiefunctie




POE-schakelaar 16 poorten voor CCTV-toepassing


NT-29G16T4GC-AF16

Managed Ethernet Switch Instructie

1. Frontpaneel heeft 24 poorten, biedt 16x 10/100 / 1000Mbps downlink PoE Ethernet-poorten, 2x 10/100 / 1000Mbps uplink Ethernet-poorten en 2x1000Mbps uplink SFP-poorten, of 4x 10/100 / 1000Mbps uplink Ethernet COMBO-poorten;

2. LED-indicatiestatus:

Power: 1 groen licht geeft aan dat de power normaal werkt;

POE: 16 groene lampjes geven aan dat de POE is ingeschakeld;

Ethernet: 20 groene lampjes geven 10 / 100M Ethernet-verbinding en snelheid aan;

Ethernet: 20 groene lampjes geven 10 / 100M / 1000M Ethernet-verbinding en snelheid aan;

Installatie stap

Controleer het onderstaande apparaat en accessoires voor installatie. Neem contact op met uw leverancier als deze ontbreken.

1. PoE-schakelaar 1 ST

2. Handleiding 1 ST

◆ Schakel de signaalbron en de stroom van het apparaat uit voordat u installeert. Installatie met stroom kan het apparaat beschadigen;

◆ Gebruik 16 netwerkkabels om 16 IP-camera's te verbinden met de 1 ~ 16 PoE-poort van de Ethernet-switch;

◆ Gebruik de netwerkkabel om de UPLINK-poort van de Ethernet-switch te verbinden met NVR of een ander apparaat;

◆ Controleer of de installatie correct is en het apparaat goed is, zorg ervoor dat alle verbindingen betrouwbaar zijn en stroom leveren voor het systeem;

◆ Verbind het stopcontact en de schakelaar met het netsnoer.

◆ Zorg ervoor dat elk netwerkapparaat stroomvoorziening heeft en normaal werkt.

POE-schakelaar 16 poorten Info

Model

Description


NT-35MG16T2GFL–AF16



Management PoE+ Gigabit Ethernet Switch, (16) 10/100/1000Mbps downlink PoE Ethernet Ports, and (2) 1000Mbps uplink SFP Ports, POE output IEEE802.3af standard.300W




Product Categorie : POE Switch > Managed Gigabit Ethernet POE Switch

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong