Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > POE Switch > Managed Gigabit Ethernet POE Switch > Gigabit 8-poorts PoE-switch beheerd met LCD

Gigabit 8-poorts PoE-switch beheerd met LCD

Gigabit 8-poorts PoE-switch beheerd met LCD

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-35MG8T2GFL-AF8

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

    Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

    Connector Type: LC

    Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Rate: 10/100/1000Mbps

    POE Output Standard: AF/AT, Up To 60W Per Port

    Working Temperature: -20~+70 Degree

    MTBF: 100000 Hours

    Warranty: 3 Years

    Uplink Port: 2 Gigabit SFP Ports

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: 1000Mbps

    ports: ≧ 48

    Ethernet Port QTY: 8

    Downlink Port: 8 Ethernet Ports

    POE Port: 8

    Total Power Supply: 250W

Additional Info

    verpakkingen: karton

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: China,Shenzhen

Beschrijving

N-net Gigabit 8-poorts PoE-switch beheerd met LCD


NT-35MG8T2GFL-AF8 LCD Gigabit POE Switch is een L2 beheerde PoE-switch die is uitgerust met 8 * 1000M Ethernet PoE-poorten en 2 * 1000M SFP uplink-poorten. Deze gigabit PoE-switch is ook ontworpen met een LCD-display-functie, op deze manier kunnen mensen de werkstatus van de switch op het scherm kennen, zoals de uitgangsvermogen van elke poort, de PoE-situatie, overspanning van de voeding of lowcoltage enzovoort. Het is een ideale oplossing voor toepassingen van draadloze AP, IP-telefoons, IP-camera's en IP HDMI TV-Wall of digital signage. En t hij totale netwerkbeheer wordt verbeterd om de efficiëntie van het netwerk te ontmoeten en om hoge bandbreedte applicaties tegemoet te komen.




Beheerde POE Switch 8-poorten Functies


  1. 8 10/100 / 1000M-poorten en 2 10/100 / 1000Mbps SFP-poorten

  2. Compatibel met IEEE 802.3, IEEE, 802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3x, IEEE802.3z, IEEE802.1D (STP), IEEE802.1W (RSTP), IEEE802.3af / bij standaarden.

  3. Ondersteuning voor het beheer van elke POE-poort (optioneel) via netwerkbeheersoftware en ondersteuning van geavanceerde POE Auto-checkfunctie, POE (optioneel) vermogen, maximaal uitgangsvermogen van
    250 W, elke poort levert maximaal 15,4 W / 30 W uitgangsvermogen

  4. 10/100/1000 Mbps automatische onderhandeling en automatische MDI / MDI-X, compatibel met verschillende Ethernet-apparaten

    Ondersteuning van L2 + -schakelfuncties, waaronder 802.1Q VLAN, mirroring, poortisolatie, IGMPS-koppeling,

    DHCP-snooping, LLDP, POE + management, IP Source Guard, ARP-inspectie, ACL's enz.

  5. Store-and-forward-mechanisme wordt gebruikt om pakketverlies en foutframes te voorkomen

  6. Ondersteuning van pakketlengte tot 1536 bytes.

  7. G.8032, ondersteuning <50ms industriële snelle ringbescherming

  8. werktemperatuur: 0 ℃ ~ +70 ℃ en vermogen (220VAC)


Gigabit Managed POE Switch Web Managed Page


8 port PoE switch gigabit


POE Switch 8 Poort Info

Model

Description


NT-29MG8T2GF-AF8



8X10/100/1000BaseTX ports + 2 X SFP Ports PoE -PSE 15.4/25.4W,
Input voltage: 100~240VAC 150W.




N-net profiel

PoE switch


Product Categorie : POE Switch > Managed Gigabit Ethernet POE Switch

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong