Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > POE + schakelaar > POE Schakelaar 4 poorten > Onbeheerde Gigabit PoE-switch 4 poorten

Onbeheerde Gigabit PoE-switch 4 poorten
Onbeheerde Gigabit PoE-switch 4 poorten
Onbeheerde Gigabit PoE-switch 4 poorten
Onbeheerde Gigabit PoE-switch 4 poorten
Onbeheerde Gigabit PoE-switch 4 poorten

Onbeheerde Gigabit PoE-switch 4 poorten

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 5 dagen

Basis informatie

    Model: NT-WG500-AF4

    ports: ≦ 8

    Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

    POE Output Standard: AF/AT, Up To 60W Per Port

    Total Power Capacity: 130W

    Working Temperature: -20~70 Degree Centigrade

    MTBF: 100000 Hours

    Warranty: 3 Years

    Rate: 10/100/1000Mbps

    Ethernet Port QTY: 4

    Uplink Port: 1 Gigabit Ethernet Port

    Downlink Port: 4 Ethernet Ports

    POE Port: 4

Additional Info

    verpakkingen: 19pcs / ctn

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: China

Beschrijving

N-net Onbeheerde Gigabit PoE-switch 4 poorten

N-net NT-WG500-AF4 is een 10/100 / 1000M poe-schakelaar met één ethernet-uplinkpoort en 4 PoE-downlinkpoorten. Deze 4-poorts gigabit-switch biedt een extra oplossing voor 802.3at / af PoE-afstandsuitbreiding en maakt een efficiënte oplossing voor SMB, SOHO en systeemintegrators mogelijk om het PoE-netwerk te implementeren . Als u geen draden wilt rebounten en een netwerk wilt aansluiten in een ongemakkelijke stroomextractieomgeving, zorgt de N-net 4-poorts PoE-switch in de praktijk voor een kostenefficiënte oplossing.



4 poorten PoE Ethernet-switchfuncties

  1. Ingebouwde efficiënte schakelkern om flow control te implementeren en uitzendpakketten te verminderen.
  2. Standaardconformiteit : IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3af / bij PoE.
  3. 10/100 / 1000Base-TX identificeert automatisch de directe lijn en kruislijn, compatibel met verschillende kaarten, schakelaars, HUB en andere Ethernet-apparaten.
  4. Store-and-forward-mechanisme wordt gebruikt om pakketverlies en foutframes te voorkomen.
  5. Ondersteuning full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus.
  6. Jumbo-frames ondersteunen maximaal 1552 bytes.
  7. 52 DC-voedingsingang.
  8. -20 tot 70 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan verschillende complexe omgevingen.
  9. Koperen poorten ondersteunen ESD-bescherming.
  10. Ondersteuning van dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode fiberpoort selectie.
  11. Ondersteuning PoE-voeding tot maximaal 25,5 W.



Toepassing PoE + Switch


poe switch 4 port




4-poorts PoE-schakelaarpakket

poe switch 4 port

Box afmeting: 230 * 190 * 65 mm

Product Categorie : POE + schakelaar > POE Schakelaar 4 poorten

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong