http://nl.nnetswitch.com
Thuis > Product List > POE + schakelaar > POE Schakelaar 4 poorten > Gigabit 4-poorts Ethernet POE-switch

Gigabit 4-poorts Ethernet POE-switch

    betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. orde: 1 Piece/Pieces
    Levertijd: 5 dagen
Basis informatie

Model: Nt-WG500-AF4

ports: ≦ 8

Ethernet Port QTY: 4

Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

POE Output Standard: AF/AT, Up To 60W Per Port

Total Power Capacity: 130W

MTBF: 100000 Hours

Rate: 10/100/1000Mbps

Uplink Port: 1 Ethernet Port

Downlink Port: 4 POE Ports

POE QTY: 4

Working Temperature: -20~+70 Centigrade Degree

Warranty: 1 Ethernet Port

Additional Info

verpakkingen: 19pcs / ctn

produktiviteit: 5000pcs/day

merk: N-net

vervoer: Ocean,Land,Air,Express

Plaats van herkomst: China

Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

Certificaat: CE,FCC,ISO9001

GS-code: 8536700000

Haven: China,Shenzhen

Beschrijving

N-net Gigabit 4-poorten Ethernet POE-switch

N-net NT-WG500-AF4 4-poorts gigabit-switch is ontworpen als een grote snelheid en een kleine netwerk ethernet-switch. Deze 4-poorts poe-schakelaar is een poe + schakelaar die een enkele poe-poort meer vermogen van 30 W kan leveren en de woking-temperatuur is onder -20 graden tot +70 graden, dat wil zeggen, ongeacht het binnen- of buitenafgelegen gebied, N-net poe-schakelaar kan volledig voldoen aan uw eisen. Als u geen kabels wilt rebelleren en een netwerk wilt aansluiten in een onhandige afzuigomgeving, zorgt N-net 4 poorten POE ethernet switch voor een kostenefficiënte oplossing.



POE Switch 4 Ports Functies

  1. Ingebouwde, efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te reduceren
  2. Standaard compatibiliteit : IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3af / bij PoE
  3. 10/100 / 1000Base-TX identificeert automatisch de directe lijn en cross-line, compatibel met verschillende kaarten, schakelaars, HUB en andere Ethernet-apparaten
  4. Store-and-forward-mechanisme wordt gebruikt om pakketverlies en foutframes te voorkomen
  5. Ondersteuning full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus
  6. Jumbo-frames ondersteunen maximaal 1552 bytes
  7. 52 Gelijkstroominvoer
  8. -20 tot 70 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan verschillende complexe omgevingen
  9. Koperen poorten ondersteunen ESD-bescherming
  10. Ondersteuning van dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode fiber poort selectie
  11. Ondersteunt PoE-voeding tot maximaal 25,5 W



4-poort POE Switch-toepassing


poe switch 4 port




4 poorten Ethernet-switchpakket

poe switch 4 port

Afmetingen doos: 230 * 190 * 65mm








Product Categorie : POE + schakelaar > POE Schakelaar 4 poorten

E-mail naar dit bedrijf
  • *Onderwerp:
  • *berichten:
    Uw bericht moet tussen 20-8000 tekens
Communiceren met de leverancier?leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier