Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > POE + schakelaar > POE Schakelaar 8 poorten > Snelle 8-poorten POE-switch voor IP-camera's

Snelle 8-poorten POE-switch voor IP-camera's
Snelle 8-poorten POE-switch voor IP-camera's
Snelle 8-poorten POE-switch voor IP-camera's
Snelle 8-poorten POE-switch voor IP-camera's
Snelle 8-poorten POE-switch voor IP-camera's

Snelle 8-poorten POE-switch voor IP-camera's

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 5 dagen
Download:

Basis informatie

    Model: NT-1800-AF8

    Ethernet Port QTY: 8

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

    Connector Type: SC, ST, LC

    Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Rate: 10/100Mbps

    Uplink Port: 1 Fiber Port

    Downlink Port: 8 Poe Ports

    POE Output Standard: AF/AT, Up To 60W Per Port

    Transmission Distance: Up To 120km

    Total Power Capacity: 130W

    Working Temperature: -20~70 Degree Centigrade

    MTBF: 100000 Hours

    Warranty: 3 Years

Additional Info

    verpakkingen: 14pcs / ctn

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: China,Shenzhen

Beschrijving

N-net Fast 8-poorten POE-switch voor IP-camera's

NT-1800-AF8 10 / 100M 8-poorts poe-schakelaar voor IP-camera's is een switch die 8 ethernet-downlinkpoorten allemaal met power over ethernet-functie ondersteunt, die stroom voor frontapparaten ondersteunt. Bij 1 fiber uplink-poort kan de transmissie-afstand van deze ethernet-switch maximaal 120 km zijn. T hij NT-1800-AF8 ook onbeheerde Fast Ethernet PoE-switch die een snelle en eenvoudige PoE PD inzet voor draadloze access points, IP-gebaseerde surveillance camera's of IP-telefoons overal biedt.


POE Switch 8 Ports Functies

  1. Ingebouwde, efficiënte schakelkern om stroomregeling te implementeren en broadcast-pakketten te reduceren
  2. Standaard compatibiliteit : IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3af / bij PoE
  3. 10 / 100Base-TX identificeert automatisch de directe lijn en cross-line, compatibel met verschillende kaarten, schakelaars, HUB en andere Ethernet-apparaten
  4. Store-and-forward-mechanisme wordt gebruikt om pakketverlies en foutframes te voorkomen
  5. Ondersteuning full-duplex flow control / half-duplex tegendrukmodus
  6. Jumbo-frames ondersteunen maximaal 1552 bytes
  7. 52 Gelijkstroominvoer
  8. -20 tot 70 ℃ bedrijfstemperatuur om te voldoen aan verschillende complexe omgevingen
  9. Koperen poorten ondersteunen ESD-bescherming
  10. Ondersteuning van dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode en single-fiber single-mode fiber poort selectie
  11. Ondersteunt PoE-voeding tot maximaal 25,5 W


8 poorten Ethernet POE-switch applicatie


1



POE Switch 8-poorts pakket

8 Ports POE Switch For IP Cameras

Doosafmeting: 290 * 230 * 60mm





Product Categorie : POE + schakelaar > POE Schakelaar 8 poorten

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong