Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Media Converter > repeater

repeater

Product categorie van repeater, we zijn gespecialiseerde fabrikanten uit China, Signaalversterkerrepeater, Draadloze repeater leveranciers / fabriek, groothandel van hoge kwaliteit producten van de Dual Band Signaal Repeater R & D en productie, hebben wij de perfecte after-sales service en technische ondersteuning. Verheug u op uw medewerking!

Zien:

    • XFP naar SFP 10G 3R Repeater

    XFP naar SFP 10G 3R Repeater

    • merk: N-net

    • verpakkingen: 19 stuks per cartoon

    • Capaciteit van de levering: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    • Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    XFP naar SFP 10G 3R Repeater Wanneer het zendontvangerkanaal van het apparaat werkt, worden de uitgevoerde parallelle gegevens in de FPGA-architectuur verzonden via de zender PCS en PMA, en uiteindelijk omgezet in seriële gegevens en verzonden. De XFP tot SFP 10G 3R Repeater zijn 10G glasvezel tot 3R repeater en...

China repeater Leveranciers

N-NET-repeaters (omzetters met één / meerdere modi) worden toegepast in 100Mbps snel Ethernet / 1000Mbps Gigabit Ethernet-netwerk dat is bedraad met zowel single-mode vezels als multi-mode vezels. Het kan niet alleen de conversie van single mode en multi-mode op 1310nm golflengte, maar ook die van 850nm / 1310nm en 1550nm golflengten, die fungeert als een relais en maakt dan multi-mode vezels verder verzenden. Het ondersteunt transmissie in multi-mode dual fiber, single mode dual fiber en single mode single fiber.

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Mobiele website