Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Media Converter > repeater > XFP naar SFP 10G 3R Repeater

XFP naar SFP 10G 3R Repeater
XFP naar SFP 10G 3R Repeater
XFP naar SFP 10G 3R Repeater

XFP naar SFP 10G 3R Repeater

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen
Download:

Basis informatie

    Model: NT-XG011

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Ethernet Switch

    Ethernet Port QTY: 1

    Fiber Type: Single Mode, Multi Mode

    Connector Type: FC, LC

    Regeneration:Re-amplification, Re-shapin: Indications:LED (Power, P1 IN, P2 IN, P1

    Dimensions:Card:112.8 X 77.2 X 23mm: Dimensions:standalone: 156 X 128x 32mm

    Weight:Card, 0.2kg: Temperature:0 ~ 60°C (Operating), -10 ~ 70°C (Storage)

    Humidity:5 ~ 95% Non-condensing: MTBF:50,000 Hours

Additional Info

    verpakkingen: 19 stks per cartoon

    produktiviteit: 5000 per day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000 pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8517622990

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

XFP naar SFP 10G 3R Repeater

De XFP naar SFP 10G 3R Repeater zijn 10G fiber to fiber 3R repeater en transponders. Gebaseerd op een aantal van 10 Gigabit Fiber-standaarden, ondersteunen deze transponders XFP naar XFP, SFP + naar XFP en SFP + naar SFP + glasvezelverbindingen. XFP naar SFP 10G 3R Repeater- transponders zijn protocoltransparant en bieden 3R-regeneratie (re-amplification, re-shaping en re-clocking) tussen deze verschillende typen optische modules. Een van de belangrijkste toepassingen is het aansluiten van eigen transceiverapparatuur op CWDM of DWDM wanneer deze 'gekleurde' optische modules niet beschikbaar zijn voor de eigen apparatuur. Met volledige duplex-snelheid doorstuurmogelijkheden tussen de 2 vezelmedia , biedt de XFP naar SFP 10G 3R Repeater u de beste en eenvoudigste oplossing voor uw 10G-conversie tussen vezel en vezel.

10G 3R Repeater- functies


• Meerdere protocollen ondersteund 10G Ethernet, 10G FC, STM-64, OC-192

• Protocol transparante 3R glasvezel transponder / repeater (herversterking, opnieuw vormgeven en opnieuw klokken)

• Hot Pluggable SFP + of XFP-transceiver

• 10G-poorten met multiservice; 10G transponder en regeneratorfunctie

• Biedt superieure optische mogelijkheden die resulteren in langere transportafstanden voor regionale toepassingen.

• Verleng 10G Ethernet-overdracht via glasvezel

• Handig als een 'Transponder' in CWDM- of DWDM-systemen voor 10G Ethernet / Fibre Channel / STM-64

• Toepassing voor netwerkbackbones, zoals R&D laboratorium, datacenter enz.


3R Repeater 10G- toepassing

NT-XG020

10Gigabit Internal Mode Converter Bestelinformatie


Model

Description

NT-XG002

10G XFP to XFP, standalone

NT-XG002P

10G XFP to XFP , rack-mountable (to NT-R16SN)

NT-XG020

10G SFP+ to SFP+ standalone

NT-XG020P

10G SFP+ to SFP+ rack-mountable (to NT-R16SN)

NT-XG011

10G XFP to SFP+ standalone

NT-XG011P

10G XFP to SFP+ rack-mountable (to NT-R16SN)

Product Categorie : Media Converter > repeater

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong