Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Fiber Optic Modem > RS485 / RS422 / RS232 Naar Fiber Converter > Datavezelmodem met lage snelheid

Datavezelmodem met lage snelheid

Datavezelmodem met lage snelheid

betaling Type: L/C,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,EXW
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-S277

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    Overdrachtssnelheid: anders

    ports: anders

    69mm(W)*100mm(D)*22mm(H): Serial To Fiber

Additional Info

    verpakkingen: karton

    produktiviteit: 50000

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 50000

    Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    GS-code: 8517622990

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

Overzicht

Glasvezelmodem is een netwerkterminal die wordt gebruikt voor het converteren van optische signalen naar elektrische signalen. Het heeft de kenmerken van grote communicatiebandbreedte en hoge netwerksnelheid.


NT-S277 is een type RS-232 / RS-485 / RS-422 seriële poort glasvezelmodem. Het keurt een industrieel standaardontwerp goed en het ontwerp van het wandtype aan de buitenzijde ondersteunt de DIN-rail standaard leadrailinstallatie, met eenvoudige installatie. Momenteel gebruiken veel gebruikers de RS-232 / RS-485 / RS-422 seriële poort glasvezelmodem om de elektromagnetische interferentie bij ingenieurs op te lossen en om de transmissieafstand van de RS-232 / RS-485 / RS-422 seriële poort uit te breiden tot verschillende of zelfs tientallen kilometers.NT-277 kan gebruikers voorzien van RS-232 / RS-485 / RS-422 seriële poort end-to-end transparante transmissie. Omdat signalen via vezels worden overgedragen en deze optische signalen geen elektrische geleidbaarheid hebben, hebben ze een sterk anti-interferentievermogen en zijn ze immuun voor hoogspanningsvermogen of donderslagen.


Kenmerken

Automatisch doorsturen zonder vertraging

Ondersteunt drie soorten interfaces: RS-232/485/422

Automatische detectie van de beoordeling van de seriële poortsnelheid en controle van de richting van de gegevensoverdracht

Werkende golflengte: 850nm (multi-mode): 1310nm (single mode)

Maximale communicatiesnelheid: 500 kbps

Optionele optische interfaces: SC / ST / FC

Tot 2 kilometer in multi-mode transmissie en tot 40 kilometer in single-mode transmissie

Brede spanningsingangen: 5 ~ 40V DC of 85 ~ 265VAC

De interface ondersteunt 1500W overspanningsbeveiliging en 15KV ESD-bescherming

Externe voeding



Specificaties

Parameter

 Specifications

Standard

In compliance with EIA RS-232 and RS-485 standards

RS232 signal

IN ,OUT,GND

RS-485 signal

D+,D-,GND

RS-422 signal

R+,R-,T+,T-,GND

Fiber Signal

IN,OUT

Working mode

Asynchronous working mode, point-to-point

Direction control

Adopting automatic data flow control technology, supporting automatic judgment and control of data transmission direction

Baud rate

0-500Kbps,automatic detection of signal rate

Fiber wavelength

Multi-mode:850nm;single mode:1310nm

Transmission distance of electrical interface

RS-232 interface:15 meters:RS-485/422 interface:1200 meters

Transmission distance of optical interface

Multi-mode:2KM; single mode:20KM

Load capacity

RS-485/422 interface supports 32 nodes(128 nodes customizable

Interface protection

600W surge protection,1500V ESD protection

Data interface

8-pin connector or DB9

Optical interface

FC

Dimension

69mm(W)*100mm(D)*22mm(H)

Operating temperature

-25℃ to 70℃

Maintaining temperature

-40℃ to 85℃

Humidity

5%-95%RH

Input power

12V input

Power Consumption

2W

Toepassing

NT-S277

Product Categorie : Fiber Optic Modem > RS485 / RS422 / RS232 Naar Fiber Converter

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong