http://nl.nnetswitch.com
Thuis > Product List > Media Converter > Managed Media Converter
Product Categorie
online service
contact opnemen

Managed Media Converter

Product categorie van Managed Media Converter, we zijn gespecialiseerde fabrikanten uit China, Managed Media Converter, Media Converter Fibre naar Ethernet leveranciers / fabriek, groothandel van hoge kwaliteit producten van de Ethernet naar glasvezelconverters R & D en productie, hebben wij de perfecte after-sales service en technische ondersteuning. Verheug u op uw medewerking!
Managed Ethernet Fiber Media Converter

merk: N-net

verpakkingen: Karton

Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

Min. orde: 1 Piece/Pieces

Certificaat: CE, FCC,ISO9001

Managed Ethernet Fiber Media Converter N-net NT-LM105, Managed Media Converter bevindt zich tussen een 10 / 100Base-Tx-segment en een 100Base-FX-segment. Media Converter Fibre To Ethernet is primair ontworpen voor grote, met hogere snelheid /...
10/100 / 1000M zelfstandige Fiber Media Converter

merk: N-net

verpakkingen: karton

Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

Min. orde: 1 Piece/Pieces

Certificaat: CE,FCC,ISO9001

10/100 / 1000M Standalone Fiber Media Converter N-net NT-LM106SFP < / span> is ontworpen voor gebruik met multimode / single-mode glasvezelkabel met behulp van de LC-Type connect. RJ45 naar SC Managed Gigabit Media Converter Multimode Fiberis is het...
Zelfstandige 10 / 100M Media-converter voor beheerde media

merk: N-net

verpakkingen: karton

Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

Min. orde: 1 Piece/Pieces

Certificaat: CE,FCC,ISO9001

Zelfstandige 10 / 100M Media-converter voor beheerde media N-NET NT-LM105 ondersteunt beheerde automatische onderhandeling en OAM-functies. Managed Media Converter kan remote diveces beheren met glasvezel-aangesloten mediaconverters / switches (die...
China Managed Media Converter Leveranciers
Standalone 802.3ah managed media converter remote Beheerd automatisch onderhandelen Ethernet-vezelmediaconverter met OAM-functies ontwikkeld door ons bedrijf. Externe apparaten kunnen worden beheerd door glasvezel-geconnecteerde mediaconverters / switches (die de IEEE802.3ah-standaard moeten ondersteunen). Biedt één Ethernet-poort, één 100BASE-FX.100BASE-SX / LX optische poort of SFP-poort. Ondersteuning voor 4 soorten OAM-functies : Ontdekking van OAM, variabele MIB-respons, OAM Loopback, Sterven Gaspalarm, Kan de werkingsmodus opvragen en configureren van elke poort op lokale en externe apparaten, inclusief poortsnelheid, full / half-duplex en flow control, enz., En kan toon de realtime status van elke poort.
Communiceren met de leverancier?leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier