Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Media Converter > Managed Media Converter

Managed Media Converter

Product categorie van Managed Media Converter, we zijn gespecialiseerde fabrikanten uit China, Managed Media Converter, Media Converter Fibre naar Ethernet leveranciers / fabriek, groothandel van hoge kwaliteit producten van de Ethernet naar glasvezelconverters R & D en productie, hebben wij de perfecte after-sales service en technische ondersteuning. Verheug u op uw medewerking!

Zien:

    • Managed Ethernet Fiber Media Converter

    Managed Ethernet Fiber Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: Karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    • Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    Managed Ethernet Fiber Media Converter N-net NT-LM105, Managed Media Converter bevindt zich tussen een 10 / 100Base-Tx-segment en een 100Base-FX-segment. Media Converter Fibre To Ethernet is primair ontworpen voor grote, met hogere snelheid / bandbreedte veeleisende werkgroepen die uitbreiding van het Ethernet-netwerk...

    • 10/100 / 1000M zelfstandige Fiber Media Converter

    10/100 / 1000M zelfstandige Fiber Media Converter

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    • Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    10/100 / 1000M Standalone Fiber Media Converter N-net NT-LM106SFP < / span> is ontworpen voor gebruik met multimode / single-mode glasvezelkabel met behulp van de LC-Type connect. RJ45 naar SC Managed Gigabit Media Converter Multimode Fiberis is het netwerkcommunicatieapparaat dat zorgt voor een soepele netwerkupgrade...

    • Zelfstandige 10 / 100M Media-converter voor beheerde media

    Zelfstandige 10 / 100M Media-converter voor beheerde media

    • merk: N-net

    • verpakkingen: karton

    • Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. orde: 1 Piece/Pieces

    • Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    Zelfstandige 10 / 100M Media-converter voor beheerde media N-NET NT-LM105 ondersteunt beheerde automatische onderhandeling en OAM-functies. Managed Media Converter kan remote diveces beheren met glasvezel-aangesloten mediaconverters / switches (die de IEEE802.3ah-standaard moeten ondersteunen). 1. Bied één...

China Managed Media Converter Leveranciers

Standalone 802.3ah managed media converter remote Beheerd automatisch onderhandelen Ethernet-vezelmediaconverter met OAM-functies ontwikkeld door ons bedrijf. Externe apparaten kunnen worden beheerd door glasvezel-geconnecteerde mediaconverters / switches (die de IEEE802.3ah-standaard moeten ondersteunen). Biedt één Ethernet-poort, één 100BASE-FX.100BASE-SX / LX optische poort of SFP-poort. Ondersteuning voor 4 soorten OAM-functies : Ontdekking van OAM, variabele MIB-respons, OAM Loopback, Sterven Gaspalarm, Kan de werkingsmodus opvragen en configureren van elke poort op lokale en externe apparaten, inclusief poortsnelheid, full / half-duplex en flow control, enz., En kan toon de realtime status van elke poort.

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Mobiele website

http://nl.nnetswitch.com