Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Media Converter > Managed Media Converter > 10/100 / 1000M standalone glasvezelmediaconverter

10/100 / 1000M standalone glasvezelmediaconverter
10/100 / 1000M standalone glasvezelmediaconverter
10/100 / 1000M standalone glasvezelmediaconverter

10/100 / 1000M standalone glasvezelmediaconverter

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 4 dagen

Basis informatie

    Model: NT-LM106SFP

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    ports: ≦ 8

    Overdrachtssnelheid: 10/100 / 1000Mbps

    Ethernet Port QTY: 1

    Connector Type: LC

    Power Supply: 5V 1A

    MTBF: 100000

    Working Temperature: -20~70℃

    Dimension: 9.5cm*7cm*2.5cm

    Weight: 0.16kg

    Package Info: 36pcs/carton Size:48cm*36cm*39cm

    Capacity: 5000pcs/day

    Warranty: 3 Years

Additional Info

    verpakkingen: karton

    produktiviteit: 5000pc/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000PCS around 10-20 days

    Certificaat: CE,FCC,ISO9001

    GS-code: 8517622990

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

10/100 / 1000M standalone glasvezelmediaconverter

PCS bevat een harde logische implementatie die compatibel is met de digitale functies van de transceivers die het protocol ondersteunen. Het zendkanaal bevat modules zoals fasecompensatie FIFO, byteserializer, 8B / 10B-encoder; het ontvangstkanaal bevat woorduitlijner en snelheidsaanpassing FIFO, 8B / 10B decoder, byte deserializer, bytesorteerder, fasecompensatie FIFO en andere modules.

N-net NT-LM106SFP is ontworpen voor gebruik met multi-mode / single-mode glasvezelkabel met behulp van de LC-Type connect. RJ45 naar SC Managed Gigabit Media Converter Multimode Fiberis het netwerkcommunicatieapparaat dat een soepele netwerkupgrade zonder extra kosten realiseert. Extra flexibiliteit is beschikbaar met ST-, SC-, FC- en WDM Simplex SC-connectoren. Extra afstanden zijn mogelijk met de single-mode versie die tot 120 km connectiviteit per verzonden segment levert.



Media Converter Glasvezel naar Ethernet-functie

1. Ondersteuning LFP-functie.

2. Ondersteuning Q-in-Q-functie, optische poort en Ethernet-poort kunnen afzonderlijk worden ingesteld als dubbele tag-poorten, en kunnen naar believen worden ingesteld als ISP-tag en ISP-tag TPID.

3. Kan de werkingsmodus van elke poort op lokale en externe apparaten opvragen en configureren, inclusief poortsnelheid, full / half-duplex en flow control, enz., En kan de realtime status van elke poort weergeven.

4. Ondersteuning bandbreedtebeperkende functie: met de stap van 64kps kan de bandbreedte naar wens worden ingesteld tussen 0 Mbps en 100 Mbps.

5.Biedt MIB-bibliotheekbestanden aan, ondersteunt OpenView.Snmpc en andere software.

6. Ondersteuning link-snelheid loopback, handig voor lijn debugging


Basisparameter Ethernet naar glasvezelconverters

Structure Size

(H×W×D)

32mm×127mm×156mm

Optical Port

SC/PC.ST/PC.FC/PC.SFP

Working temperature()

(0,45)

Storage

temperature()

(-40,80)

Power dissipation(W)

Typical value:5W

Relative humidity 

5%~90% no condensing



Media Converter Optische poortverbinding

NT-LM105 ondersteunt hot-plug SFP-poort. Wanneer één paar optische modules is aangesloten, moet aan vier vereisten worden voldaan.

1. Optische golflengten moeten hetzelfde zijn, vooral voor optische vezelpoorten met één vezel, waarvoor een zendontvangst optische golf met verschillende frequenties nodig is. De zendende en ontvangende bedrijfsgolflengten moeten met elkaar overeenkomen (bijvoorbeeld: als TX 1310 nm is en de andere kant RX moet 1310 nm zijn).

2. De snelheid van optische modules moet hetzelfde zijn.

3. De optische krachten moeten overeenstemmen

4. Voldoen aan het Ethernet-protocol van IEEE802.3.IEEE802.3u.IEEE802.3z.IEEE802.3x.



Managed Optic Media Converter Netwerkopbouwmethode

Bij het verbinden van producten in het netwerk, moeten de regels van 3.1 worden nageleefd,

Regels voor het aansluiten van optische poorten: bouw voor NT-LM105 glasvezelmediaconverters het netwerk op volgens het volgende

Schets kaarten.


(1) manged media converter

(2) manged media converter

NT-LM106SFP

Product Categorie : Media Converter > Managed Media Converter

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong