Communiceren met de leverancier? leverancier
Milla Lin Ms. Milla Lin
Wat kan ik voor u doen?
chatten Nu Contacteer Leverancier

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Product List

Thuis > Product List > Industriële Ethernet-switch > Webbeheer Industriële schakelaar > Webgestuurde L2 + industriële POE-switch

Webgestuurde L2 + industriële POE-switch
Webgestuurde L2 + industriële POE-switch
Webgestuurde L2 + industriële POE-switch
Webgestuurde L2 + industriële POE-switch
Webgestuurde L2 + industriële POE-switch

Webgestuurde L2 + industriële POE-switch

betaling Type: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. orde: 1 Piece/Pieces
Levertijd: 5 dagen

Basis informatie

    Model: NT-MIN1063GF-AF4

    Communicatie modus: Full-Duplex & Half Duplex

    Type: Optische schakelaar

    ports: ≦ 8

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: LC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Working Temperature: -40-85 Degree

    Warranty: 5 Years

    Rate: 10/100Mbps

    MTBF: 100000 Hours

    Uplink Port: 3 Fiber Ports

    Downlink Port: 6 Ethernet Ports

Additional Info

    verpakkingen: 14 stuks in een doos met de afmeting 48 * 36 * 39cm

    produktiviteit: 5000pcs/day

    merk: N-net

    vervoer: Ocean,Land,Air,Express

    Plaats van herkomst: China

    Capaciteit van de levering: 5000pcs around 10-20 days

    Certificaat: CE, FCC,ISO9001

    GS-code: 8536700000

    Haven: Shenzhen,Yantian

Beschrijving

Web beheerde industriële switch


N-net NT-MIN1063GF-AF4 Industriële Ethernet-schakelaarserie is Web Managed L2 + industriële ringnetwerk POE-switch met 6 poorten 10 / 100Base-Tx naar 3 poorten 1000Base-Fx. Het ondersteunt NT-ring-functie, zodat klanten verschillende structuren van het ringnetwerk kunnen creëren. Het is een industrieel (onderstation) geharde en volledig beheerde Ethernet-switch die specifiek is ontworpen om betrouwbaar te werken in een omgeving met veel elektrische en klimatologische omstandigheden.

N-net NT-MIN1063GF-AF4 industriële ethernetswitch beschikt over een krachtige en snelle zelfherstelmogelijkheid om onderbrekingen en uitwendige inbraak te voorkomen. Het bevat geavanceerde redundante data-ringtechnologie, Rapid Spanning Protocol (IEEE 802.1w RSTP) en redundant voedingssysteem in het industriële automatiseringsnetwerk van klanten om de betrouwbaarheid en uptime van het systeem in de ruwe fabrieksomgevingen te verbeteren. Het beschermt ook de industriële netwerkconnectiviteit van klanten met switching recovery-mogelijkheden die worden gebruikt voor het implementeren van fouttolerante ring- en mesh-netwerkarchitecturen. Als het industriële netwerk per ongeluk werd onderbroken, zouden de fouthersteltijden minder dan 20 ms kunnen zijn om het netwerk snel weer normaal te laten werken.

N-net NT-MIN1063GF-AF4 Web Managed L2 + snel Industrieel ringnetwerk POE-switch ondersteunt ook 4-poort POE met standaard IEEE802.3AF en IEEE802.3AT.


Industrial Ethernet-switch Functies


1. Industrial Ethernet-switch-serie speciaal ontworpen voor zware industriële omgevingen.

2. L2 + -functies zorgen voor betere beheersbaarheid, veiligheid, QoS en prestaties.

3. Deze Industrial Ethernet-switch ondersteunt L2 + -schakelfuncties , waaronder 802.1Q VLAN, mirroring, poortisolatie, IGMP

Snooping, DHCP Snooping, LLDP, POE + management, IP Source Guard, ARP-inspectie, ACL's etc.

4. Ondersteuning spanning tree STP (802.1D) en RSTP (802.1W).

5. Jumbo-frames ondersteunen tot 9,6 kiloby-kilobytes.

6. Ondersteuning van verbeterd beheer via WEB, CLI, TELNET, SSH, SNMP.

7. Ondersteuning kabel diagnose

8. IEEE 802.3af en 802.3at. Ondersteunt per poort PoE-configuratiefunctie

9. G.8032, ondersteuning <50ms industriële snelle ringbescherming

10. Het gebruiken van industrieel ontwerp: -40 ℃ ~ +80 ℃ werktemperatuur en overtollige dubbele machtsinput (46-54V gelijkstroom)

11. Beschermingsgraad: IP40, koelontwerpontwerp van aluminium chassis, geen ventilator, geen koelgat.


Industriële Ethernet-switch Specificatie

technical parameter

Standard:IEEE802.3,IEEE802.3u, IEEE802.3ab ,IEEE802.3x, IEEE802.1D(STP),

IEEE802.1w(RSTP),IEEE802.1Q(VLAN Tagging),IEEE802.1p(QoS)

Protocol:NT-Ring, IGMP v1/v2, GVRP, SNMP v1/v2/v3, DHCP Client, TFTP, SMTP, RMON, LLDP, HTTP, SSH, Telnet, SNTP Server/Client,.

Flow control:IEEE802.3x(Flow control).Back Pressure

function

Switch function: POE+.RSTP.SNMP.QOS.802.1Q VLAN.Port Trunking.Static multicast filtering.Bandwidth management.Broadcast storm.Port traffic statistics.Online upgrade.Upload and download profiles,User name login system, etc.

 

Interface

RJ45 ports: 6 ports 10/1001000BaseTX RJ45.

Giga Fiber  port:1X3 1000Base-X SFP fiber port.

Rs232 port number:1 RS-232  Control port, baud rate:57600bps

transmission distance

RJ45:100M(Standard CAT5/CAT5e cable)

Multimode fiber:1310nm,2KM

single mode fiber:1310nm,20/40/60Km

          1550nm,20/40/60/80/100/120Km

    Switch attribute

Gigabit forwarding speed:1.488Mpps

transmission mode:Store and forward.

System switching bandwidth:20G

MAC address table:8K

Buffer:1Mbit Frame buffer.

  LED indicator light

System indicator:SYS

Interface indicator:The green light is 1000M,Off is 100M. Yellow light is light and blink for port link-up status,Transmitting and receiving data,Off is link-down status.

Power Supply

Input voltage:46~54VDC

Input mode:Plug in type 6 core 5.08mm spacing terminal

Support redundancy function for dual power supply

 work environment

Operating temperature range:-40~75℃

Storage temperature range:-40~85℃

Outer case:IP40 protection grade, corrugated high strength metal case

Installation method: guide rail type.


Industriële Ethernet-switch Verpakking


Industrial Ethernet switch

Industrial Ethernet switch

Industrial Ethernet switch

Industrial Ethernet switch

Product Categorie : Industriële Ethernet-switch > Webbeheer Industriële schakelaar

Klik Hier om onderzoek te sturen

Milla Lin

Ms. Milla Lin

E-mail:

szjl@n-net.com.cn

Klik Hier om onderzoek te sturen

Telefoonnummer:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobiel:+8615999563479Contact me with Whatsapp

E-mail:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong